banner212

banner211

"Futbolun adaleti olmadığını bir kez daha gördük"

Spor Toto 2.

Diğer 29.02.2012, 16:15
banner218
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor Teknik Direktörü Bülent Akan, Balıkesirspor maçında futbolun adaletinin olmadığını bir kez daha gördüklerini belirtti.

Akan, 2. Lig'in zorlu grubunda her takımın birbirini yenebilecek güçte olduğunu belirterek, Balıkesirspor maçına iyi hazırlandıklarını ve kazanmak için sahaya çıktıklarını, ancak iyi futbol oynamalarına rağmen sahadan mağlup ayrıldıklarını söyledi.Pozitif futbol adına ne yapılması gerekiyorsa hepsini sahaya yansıttıklarını bildiren Akan, ''Ancak kaleci Olcay ve direkleri geçemedik. Rakibimize özellikle 2. yarıda çok baskı yapmamıza ve gol pozisyonları üretmemize rağmen gol bulamadık. Oynadığımız futbolun karşılığı bu olmamalıydı. Balıkesirspor maçında futbolun adaletinin olmadığını bir kez daha gördük'' diye konuştu.Alınan sonuçtan dolayı üzgün olduklarını anlatan Akan, şöyle konuştu:


''Futbolcularımın hırsı, son düdüğe kadar maça asılmaları mükemmeldi. Son 30 dakikada 5'e yakın gol pozisyonuna girdik ki; bu istatistik, Balıkesirspor gibi taraftar gücü olan deplasmanlar için önemli bir rakam. Kazanabileceğimiz veya en az 1 puan alabileceğimiz bir maçı kaybettik. Fakat bu oyunumuzun karşılığını bu haftadan itibaren oynayacağımız tüm maçlara yansıtmayı hedefliyoruz.''

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligbeyaz/h/20120229/futbolun_adaleti_olmadigini_bir_kez_daha_gorduk.html

Yorumlar (0)