banner212

banner211

Gazi Kupasında bir Akyazılı

24 Haziran Pazar günü koşulacak 86.

Diğer 19.06.2012, 13:28
Gazi Kupasında bir Akyazılı
24 Haziran Pazar günü koşulacak 86. Gazi Koşusu için kayıtlar belli oldu. Gazi Koşusunda Akyazılı İşadamı Osman Karaoğlan'ın Tay'ı Cihanım'da yarışıyor

Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 86 yıldır kesintisiz düzenlenen, Türk yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu, 24 Haziran Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak.

Çim pistte yapılacak 2400 metrelik koşunun bu yılki birincilik ikramiyesi 1.000.000 TL olarak belirlendi. 3 yaşlı İngiliz taylarına mahsus bu önemli koşuya 1'i yedek toplam 23 tay kayıt yaptırdı.

 

Keramali Turizm işletmecisi Ak Parti eski ilçe başkanı Osman Karaoğlan yaptığı açıklamada 86 Yıldır yapılan ve Türk Atv Yarışcılığının derbisi olan Gazi Koşusunda ilk kez bir Akyazılı Tay yarışacak bana en çok mutluluk veren yanı bu.Cihanım yarşlara çok iyi hazırlandı.İnşallah Gazi Kupasını Sakarya'mıza Akyazı'mıza getiririz dedi.

Gazi Koşusu'na kayıt yaptıran tayların isimleri şöyle:

''Barkın'', ''Başkan Nexia'', ''Bulbasaur'', ''Cihanım'', ''Demirtütün'', ''Domino Effect'', ''Fast Ocean'', Fast Stars Line'', ''Fort Lauderdale'', ''King River'', ''Kopenhag'', ''Kronos'', ''Matador Yaşar'', ''Pyramos'', ''Rain Shower'', ''Rampoldi'', ''Sanzatu'', ''Serkan Bey'', ''Star Of Melih'', ''Air Born'', ''Mihrimahal'', ''Rüya Kızım'', ''Virtues Champ''.

 

Alaattin ONUR

[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

Yorumlar (0)