banner212

banner211

''Gece uzun uzun düşüneceğim''

Fenerbahçe derbisini yorumlayan Beşiktaş'ın Alman oyucusu Fabian Ernst, kaçırdığı pozisyon hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Diğer 05.02.2012, 21:45
''Gece uzun uzun düşüneceğim''
banner218
Fenerbahçe derbisini yorumlayan Beşiktaş'ın Alman oyucusu Fabian Ernst, kaçırdığı pozisyon hakkındaki görüşlerini dile getirdi..

Ernst'in açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:


"Oyunumuzdan şikayet edemeyiz, bence iyi oynadık. Fırsatlarımız da vardı, pozisyonlar da bulduk ama atamadık. En nihayetinde 2-0 kaybettik, diyecek bir şey yok. Özellikle Mustafa'nın pas verdiği pozisyonu kullanmam gerekiyordu. Gece bunu uzun uzun düşüneceğim. Bazı pozisyonlarımız daha vardı ama atamadık"BASIN TOPLANTISI


Beşiktaş'ın Alman futbolcusu Fabian Ernst basın toplantısında ise Fenerbahçe karşısında gol pozisyonları yakaladıklarını ancak bunları değerlendiremediklerini söyledi.Ernst, maça defansif oynayıp, kontratak fırsatları bulma amacıyla başladıklarını belirterek, şöyle konuştu:

''İlk yarıda iyi ani ataklar bulduk ama son pasları iyi atamadık. İkinci yarıda oyunun hakimiydik ama olmadı. İlk yarıda daha fazlasını yapabileceğimizi hissettik. Alan ve boşluklar bulmaya başladık. Takıma oynadığım yer açısından hücum ve savunmada destek olmam gerekiyor. Mustafa'nın bana verdiği pası kullanmam gerekiyordu. 2 fırsat buldum ama gol atamadım.''Bu arada takımda finansal konularda sıkıntı yaşandığı ile ilgili bir soruya, sadece maçla ilgili sorulara yanıt verileceğinin belirtilmesi üzerine Ernst cevap vermedi.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120205/gece_uzun_uzun_dusunecegim.html

banner220
Yorumlar (0)