Maçın bitimiyle birlikte Beşiktaş tribünlerindeki taraftarların meşale yakmasının ardından sarı-lacivertlilerin, "Gecekondu" olarak bilinen taraftar grubu, kale arkasındaki tribünlerden sahaya girdi." />

banner212

banner211

Gecekondu sahaya indi


Maçın bitimiyle birlikte Beşiktaş tribünlerindeki taraftarların meşale yakmasının ardından sarı-lacivertlilerin, "Gecekondu" olarak bilinen taraftar grubu, kale arkasındaki tribünlerden sahaya girdi.

Diğer 09.01.2012, 07:49
Gecekondu sahaya indi
banner218


Maçın bitimiyle birlikte Beşiktaş tribünlerindeki taraftarların meşale yakmasının ardından sarı-lacivertlilerin, "Gecekondu" olarak bilinen taraftar grubu, kale arkasındaki tribünlerden sahaya girdi. Beşiktaş tribünlerindeki taraftarlara ulaşmaya çalışan sarı-lacivertliler, sahaya giren güvenlik güçleri ve özel güvenlik birimleri tarafından engelledi. Taraftar daha sonra tribüne geri gönderildi. Bu arada bazı özel güvenlik görevlilerinin kendilerini kurtarmak için kaçması da dikkatlerden kaçmadı.


Egemen'e sataşma


Öte yandan takım otobüsüne binen Beşiktaş'a bazı Ankaragücü taraftarı sözlü sataşmada bulundu. Egemen'in bunlara cevap vermesi sonrasında yaşanan gerginliği yine güvenlik güçleri ve futbolcular büyümeden önledi.


 


 


 

Yorumlar (0)