banner212

banner211

Grup Maçları Sona Erdi

A Gençler Ligi'nde grup müsabakaları dün oynanan maçlarla sonlandı

A Gençler Ligi'nde grup maçları dün sona erdi.

Diğer 04.01.2012, 07:55
Grup Maçları Sona Erdi
banner218
A Gençler Ligi'nde grup müsabakaları dün oynanan maçlarla sonlandı

A Gençler Ligi'nde grup maçları dün sona erdi. Gruplarda çıkmayı
başaramayan son şampiyon Yıldırımspor en büyük sürprizi imza attı


Sakarya Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Küme A Gençler Ligi'nde grup müsabakaları dün oynanan birbirinden zorlu mücadeleler ile sona erdi. Yaşanan mücadelelerde en büyük sürprize ize gruplardan çıkmayı başaramayan son şampiyon Yıldırımspor imza attı. A Grubu'nda oynanan maçların ardından Play-Off'a çıkmayı garantileyen takımlar Demirspor ve Erenlerspor oldu. Eğitim ve A.Doğan ise hayal kırıklığı yarattı.


B Grubu'nda ise son hafta tam anlamıyla heyecan kasırgası içerisinde geçti. Lider Harmanlıkspor karşısına mutlak üç puan parolası ile çıkan Garajlar Taçspor, rakibine 2-0 mağlup olarak grupta 3. oldu ve elendi. Harmanlıkspor ile birlikte Hacımercanspor gruptan çıkan ikinci ekip oldu. Grupta Harb-İşspor ve Köy Hizmetleri'nin performansı hayal kırıklığı yaratırken, takımların son haftalardaki gayreti ise işe yaramadı.


Ölüm grubu olarak nitelendiren C Grubu ise tam anlamıyla sürprizlere sahne oldu. Gruptan çıkmayı başaran iki ekip TEKspor ve Şekerspor oldu. Son şampiyon Yıldırımspor ve Serdivanspor hayal kırıklığın diğer adı oldu. D Grubu'nda ise daha önce çıkmayı garantileyen Bekirpaşa Beldespor ile birlikte As Akyazıspor çıktı. Hendekspor ve Hendek Gençlik Gündoğduspor ile kendilerinden bekleneni veremedi.


Garajlar yıkıldı

1. Amatör Küme A Gençler Ligi'nde oynanan zorlu karşılaşmada Garajlar Taçspor, Harmanlıkspor'a 2-0 mağlup olarak Play-Off şansını yetirdi. Söğütlü Stadı'nda oynanan kritik mücadelede Siyah-Beyazlı ekip, zaman zaman etkili performans göstermesine karşın rakibine diş geçiremeyince mücadeleden boynu bükük ayrıldı. Bu arada Harmanlık'ın iki golünü de Şenol attı.Söğütlü Stadı'nda oynanan karşılaşmada Köy Hizmetleri, Söğütlü Kalespor'u 3-1 mağlup ederek galibiyetli kapanış yattı. Zevkli karşılaşmada Sarı-Siyahlıları galibiyete taşıyan golleri ise Ercan (2) ve Bilal kaydetti.


Toplu sonuçlar

Söğütlü Kale-Köy Hizmetleri 1-3
Garajlar Taç-Harmanlıkspor 0-2
Ferizlispor-Şekerspor 2-1
Yeni Alandüzü-Serdivan 0-3 (H)
Karasu Aziziye-Yazlıkspor Ert
Hacıfazlıoğlu-Bekirpaşa 0-10
H.Gençlik-Hendekspor Ert
Kuzulukspor-As Akyazı 2-3
Yıldırımspor-Akçayspor 8-1
Eğitimspor-Erenlerspor 0-0
Arifiye Doğan-Demirspor 0-3 (H)
Harb-İşspor-Meşelispor 3-0 (H)

banner220
Yorumlar (0)