banner212

banner211

Güreş Camiasından Ergün Atalay’a ziyaret

Güreş camiası duayenleri ve arkadaşları Türk-İş Mali genel Sekreteri ve Demiryol İş Sendikası Başkanı Ergun Atalay’ı makamında ziyaret etti.

Diğer 01.07.2013, 01:00
Güreş Camiasından Ergün Atalay’a ziyaret
banner218

 

Ankara’ya Gittiler

Güreş Federasyonu Sakarya Güreş İl temsilcisi ve Yağlı Güreş Yürütme Kurulu üyesi Bahattin Aydın, Uluslar arası Güreş Federasyonu (FİLA) Honore  Güreş Hakem Hocası Suat Beyenal, Uluslararasıve Yağlı Güreş eski Hakemi Enver Ersöz, eski Şampiyon Güreşçi ve Milli Hakem Fehmi Sarı, Yağlı Güreş eski Hakemleri Nedim Arsin, Nevzat Cicioğlu, Eski Güreşçi Şaban Koyunbakan ve Atalay’ın çalışma arkadaşları Sabri Doğan ile Kerim Arabacıgil Ankara’ya giderek Ergun Atalay’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Türk-İş te ağırladı

Ergun Atalay Sakarya’lı arkadaşlarını Türk – İş Sendikası genel merkezinde apırladı ve konuklarına yemek ikramında bulundu.Sakarya’lı Heyet daha sonra Türİş Genel Başkanı Mustafa Kumlu’yu da ziyarete etti. Ergun Atalay ziyaretten çok mutluolduğunu belirterek “ Hepinize çok teşekkürederim. Beni son derece mutlu ettiniz. Eski Günleri yad ettik. Her zaman beklerim fazla ara açmadan yine sizleri misafir etmekten gurur duyarım “ dedi.

Sakaryalı Güreş Camiası mensupları  Türk_iş ten ayrıldıktan sonra  Ankara Hacı Bayram Cami’sinide ziyaret etti.

Suat Beyenal

 

banner220
Yorumlar (0)