banner212

banner211

Hakem ve Gözlemcilere Modern Bir Tesis

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Diğer 31.03.2016, 17:31 06.02.2017, 18:54 UTKU KAYNAR
Hakem ve Gözlemcilere Modern Bir Tesis
banner218

 Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Amatör futbol ve altyapılar konusunda önemli mesafeler aldık. İlimizde faaliyet gösteren hakemlerimiz önemli bir eksiklik yaşıyorlardı. Kısa süre içerisinde hakemlerimizin de kendilerine ait rahatlıkla çalışabilecekleri ve eğitim faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri bir tesisin hazırlığı içerisindeyiz. İnşallah hakemlerimize de kısa süre içerisinde modern bir tesis kazandıracağız ” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği üyeleri ile bir araya geldi.Ormanpark’ta  gerçekleştirilen buluşmaya Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Abdurrahman Arıcı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, dernek üyeleri ve hakemler katıldı.

 

Başkan Toçoğlu’na Hizmet Teşekkürü

Programın açılış konuşmasını yapan Sakarya Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Özgür Aygün, “ Büyükşehir Belediyemiz sporun her kesimine yaptığı destek gibi hakemlerimizi de unutmadı. Hakem ve gözlemciler derneği binamızın proje çalışmaları devam ediyor. Yer tahsisinin yapılmasının ardından Büyükşehir Belediyemiz çalışmalarına başlayacak. İnşallah temel atma töreninde de hep birlikte olacağız. Hakemlerimize yapılacak proje için Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Tesis İçin Hazırlıklar Sürüyor

Programda söz alan Başkan Zeki Toçoğlu, “Bu zamana kadar amatör futbol ve altyapılar konusunda önemli mesafeler aldık. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na yeni bir bina kazandırdık. Sakaryaspor’un altyapı geleceğini garanti altına alacak projeyi hayata geçirdik. İlçelerimizde amatör spora önemli katkılar sunduk. Bunun yanında ilimizde faaliyet gösteren hakemlerimiz önemli bir eksiklik yaşıyorlardı. Kısa süre içerisinde hakemlerimizin de kendilerine ait rahatlıkla çalışabilecekleri ve eğitim faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri bir tesisin hazırlığı içerisindeyiz. İnşallah hakemlerimize de modern bir tesis kazandıracağız” diye konuştu. Programın sonunda Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, Başkan Toçoğlu’na proje için teşekkür ederek Türkiye Milli Takım Forması ve plaket takdim etti.

banner220
Yorumlar (1)
Futbolsever 7 yıl önce
Belki o zaman hakemlerin performansı artar da takımların emekleri boşa çıkmaz maçlarda hakemlerde Adam gibi maç yönetir