Hakemler Masa Tenisi'nde buluştu

Diğer 25.01.2024, 10:32 SporExpres
Hakemler Masa Tenisi'nde buluştu

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Sakarya Şubesi Masa Tenisi Turnuvası düzenledi. Geçtiğimiz hafta düzenlenen futsal turnuvasında olduğu gibi masa tenisi turnuvasına hakem ve gözlemciler yine büyük ilgi gösterdi.

DUAYENLER UNUTULMADI

Serdivan Spor Kompleksi’nde düzenlenen organizasyona duayen hakemlerden Rıfkı Gökbulut’un ismi verildi. Bir çok duayen hakeminde izleyici olarak katıldığı Turnuvanın açılışında Rıfkı Gökbulut ve eski Dernek Şube Başkanı Ahmet Öztürk bir gösteri maçında boy gösterdiler. Müsabaka sonrası Dernek Şube Başkanı Mustafa Aldemir tarafından Rıfkı Gökbulut’a teşekkür plaketi takdimi yapıldı.

MAÇLAR NEFES KESTİ

64’lü elemeyle başlayan organizasyonda, 63 müsabaka oynandı. 44 hakem ve gözlemcimiz müsabakalarda görev alırken pek çok hakemimiz, gözlemcimiz ve aileler destek için tribündeydi. Turnuvaya katılan hakemlerimize, gözlemcilerimize  ve misafirlerimize organizasyon boyunca ikramda bulunuldu. Büyük mücadelelere sahne olan akşamda finalin adı Yunus Aytekin Atebek  ve Anıl Garan oldu. Finalde rakibini 1-2 set üstünlüğü ile yenen Anıl Garan turnuvanın şampiyonu oldu. Final sonrası çeşitli ödüller takdim edildi.

Yorumlar (0)