banner212

banner211

Hakemlerin tesis ihalesi yapılıyor

Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'ne hediye edileceği duyurulan yeni tesis projesi 22 Temmuz Cuma günü ihaleye çıkacak

Diğer 21.07.2016, 15:32 21.07.2016, 15:33 UTKU KAYNAR
Hakemlerin tesis ihalesi yapılıyor
banner218

Başkan Toçoğlu tarafından Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne hediye edileceği duyurulan yeni tesis projesi 22 Temmuz Cuma günü ihaleye çıkıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu tarafından Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'ne hediye edileceği duyurulan yeni tesis projesi 22 Temmuz Cuma günü ihaleye çıkacaktır. İhale, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısındaki Büyükşehir Ek Hizmet Binası’ndaki ihale salonunda, saat 10.30’da gerçekleştirilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” dendi.

Spor Yatırımlarına Devam

Yeni Sakarya stadının hemen karşısında inşa edilen Atletizm Pisti’nin yanındaki bölgeye kazandırılacak olan yeni tesis; 350 metrekarelik alanda inşa edilecek. Tesiste kafeterya, idari odalar ve toplantı salonu hakemlerin ihtiyaçlarına tam karşılık verecek. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, yeni tesisin spor başlığında hayata geçirilen yatırımlar arasında önemli bir yer edineceği belirtildi. Büyükşehir, ihalenin hemen ardından projede ilk kazmayı da kısa süre içerisinde vurmayı hedefliyor.

banner220
Yorumlar (0)