banner212

banner211

Hazır mısınız?

1.

Diğer 04.01.2012, 07:55
Hazır mısınız?
banner218
1.Amatör Küme heyecanına bu hafta start veriliyor

Amatör Süper Ligi'nin başlamasının ardından, heyecan 1.Amatör Küme maçlarıyla devam edecek. Bu hafta start alacak olan lig öncesi takımlarda adrenalin yüksek.
1.Amatör Küme heyecanı bu hafta oynanacak olan maçlarla başlayacak. 40 takımın mücadele edeceği ligde büyük çekişmeler beklenirken çoğu takımlar hazırlıklarını tamamlarken ligi beklemeye başladı.
4 ayrı grupta 10'ar takım bulunurken ilk iki sırayı alan takımlar Amatör Süper Ligi'ne yükselirken, alt sırayı alan iki ekip 2.Amatör Ligi'ne düşecek. Lige, geçen sezon Süper Lig'den küme düşen takımlar ise favori gösteriliyor.

A Grubu'nda Hanlı Belde, Pamukova ve Kocaalispor, B Grubu'nda Köy Hizmetleri ve Arifiye Doğanspor, C Grubu'nda Güneşler Belde ve Eğitimspor, D Grubu'nda da Erenlerspor ile Ferizlispor grupların favorileri olarak dikkat çekiyor.


Sahalar hazır mı?

1.Amatör Küme'nin başlamasına 5 gün kala sahaların bakımsızlığı dikkat çekerken, yazdan bu yana gündemde olan Kazımpaşa Stadı'nın harabe görüntüsü hala ortadan kalkmış değil. Kazımpaşa Stadı'na maç verilmeyeceği konusunda ortak karar alınırken sahanın akibeti belirsizliğini koruyor.İlk hafta Proğramı

A GRUBU

Küçücek-Sinanoğluspor
Hanlı Belde-Pamukova
Kocaali-Yazlıkspor
Yeşilyurt B-Karapürçek
Y.Alandüzü-A.Kirazca

B GRUBUAltındere-Karaçamspor
Kazımpaşa-Hacıkışla
D.Barbaros-A.Doğan
K.Hizmetleri-Bekirpaşa
K.Aziziye-Söğütlü

C GRUBU

Eğitimspor-Kazımiye
Güneşler B-H.Dereköy
Akçayspor-Kışlaçay
Y.Kartal-Kuzulukspor
Kozlukspor-Yağcılar

D GRUBU

Erenlerspor-Hasanbey
Kırkpınar-Taşkısığı
Geyvespor-Taşburun
H.Boğaz-Ferizlispor
K.Güven-Mekecespor


 


Nihat Gezer

Yorumlar (0)