Hendek Bisiklet Takımına büyük ilgi

Hendek'te Dört arkadaşın birlikte kurarak başladığı Hendek Bisiklet takımı her geçen gün büyüyerek sayısı artıyor.

Diğer 16.04.2014, 10:46 16.04.2014, 10:48 SporExpres
Hendek Bisiklet Takımına büyük ilgi
 Hendek'te Dört arkadaşın birlikte kurarak başladığı Hendek Bisiklet takımı her geçen gün büyüyerek sayısı artıyor.
 Hendek Bisiklet takımını kuran Zafer Kaya,  Kerim Yelkenci ve Taner Tekbaş ,zamanla aralarına katılan diğer Bisiklet severler ile birlikte sayıları her geçen gün artmayı sürdürüyor.

 

16 kişilik 20 yaş ile 72 yaş arası her yaştan Bisikletçinin mevcut olduğu kadro ile oluşan Hendek Bisiklet takımı ,gelecek nesillere sporcu yetiştirmek amacı ile Bisiklet sporunu tanıtmaya devam ediyor.

Eğlenceli turlar ve gezilerin  yanı sıra yarışmalarda da Hendek Bisiklet takımını Zafer Kaya Volkan Arslan temsil ediyor.Hendek Bisiklet takımının en yaşlı üyesi Kerim Yelkenci’de çeşitli yarışmalarda temsil ediyor.

 

Hendek Bisiklet takımı kurulmasının ardından kısa zaman sonra Volkan Arslan’la katıldıkları Türkiye Şampiyonasında 3.olarak ilk madalyayı getirmeyi başardı.

Hendek Bisiklet takımından Zafer Kaya “herkesin bu sporu yapmasının tavsiye ediyorum. Amacımız Hendek’te tümü Türkiye'den gelen sporcuların katılacağı yarışmalar yapmak ve Hendek’te bisiklet festivali yapmak istiyoruz.İdarecilerimizin desteklerini bekliyoruz ve Hendek’te bisiklet yollarının yapılmasını istiyoruz” dedi.

 HENDEK BİSİKLET TAKIMI. Kerim Yelkenci ,Taner Tekbaş,Zafer Kaya,Burak Koç,Cesim Biber,Osman Yazıcı,Volkan Arslan ,İbrahim Üstüner,Remzi Kalmış, Esat Yarıcı, Nuri Akturk,Alirıza Çayır, Ali Rıza Yorgun,Komite Kemal, Ramazan Metin Surekçioglu


KAYNAK: HABERHENDEK.COM

Yorumlar (0)