banner212

banner211

Hendek Boğazspor da Şenol Taşkın dönemi

Hendek Boğazspor'un yeni başkanı Şenol Taşkın oldu.

Diğer 25.07.2012, 15:27
Hendek Boğazspor da Şenol Taşkın dönemi
banner218
Hendek Boğazspor'un yeni başkanı Şenol Taşkın oldu. Orhan Topçu'dan görevi devralan Taşkın, altyapısı ile yürüyen ve büyüyen bir kulüp olacaklarını söyledi.

 

Birinci Amatör Küme ekiplerinden Hendek Boğazspor, olağan genel kurulunda tek listeyle Şenol Taşkın başkan seçildi. Eski başkan Orhan Topçu, "Bu bir bayrak yarışıdır. Bizim dönemimizde bizler üstümüze düşeni yaptık, görevi devralan arkadaşlarımızın aldıkları bu bayrağı daha yükseklere çıkartacaklarına gönülden inanıyor ve başarılar diliyorum" dedi.

Kulübün yeni başkanı Şenol Taşkın ise, gençlerin önünü açmayı hedeflediklerini belirterek şunları söyledi:

Kulübümüze şimdiye kadar gerek yönetici, gerekse üye bazında hizmet veren herkese teşekkür ediyoruz. Kulübümüzün ekonomik durumu ortadadır. Üye aidatları ve kısmen yapılan yardımlarla ayakta kalma mücadelesi veren bir kulübüz. Düne kadar  kulüp olarak kulüp binamızın olmayışından ötürü göçebe hayat sürüyor, tarlalarda idman yapıyorduk. Şükürler olsun bugün Belediye Başkanımız Ali İnci sayesinde adam gibi bir sahamız ve kulüp binamız var.

 

FUTBOLCU FABRİKASI OLACAK

Hendek Boğazspor, kısıtlı da olsa imkanlarını gençliğe hizmet için değerlendiren bir kulüptür. Gençlerimizi Sakarya ve Türk futboluna kazandırma prensibi taşıyoruz. Sakarya genelindeki kulüplere özellikle de Bölgesel Amatör Lig (BAL) ve profesyonel liglerde futbolcularımızı görme arzumuz var. Bu konuda bize destek olacak herkese şimdiden teşekkür ediyoruz.

 

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU

Şenol Taşkın'ın başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu ve görev dağılımı şöyle:

Cemal Gürsel (2. Başkan), Ali Sözer (Basın Sözcüsü), Tuncay Günaydın (Genel Sekreter), Orhan Güler (Sayman), Mikdat Gürsel (Genel Kaptan), Kenan Çoban (Altyapı Sorumlusu), Hasan Meriç (Federasyon Sorumlusu)

 

10-19 YAŞ ARASI 120 FUTBOLCU

Hendek Boğazspor 6 Eylül 1988'De kuruldu. O günden bu yana önemli mesafeler kaydeden Hendek Boğazspor'un futbolcuları genellikle Dereboğazı ve Köprübaşı semtinin çocukları ile gençlerinden oluşuyor. Kulübün şuan da 10 ila 19 yaşları arasında 120 futbolcusu bulunuyor.

 

(hendekmeydan.com)

 

[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

 

Yorumlar (0)