Hendek Dereköyspor'da 8 imza

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk parolası ile kolları sıvayan Hendek Dereköyspor ilk olarak iç transferi bitirdi.

Diğer 27.05.2022, 09:06 27.05.2022, 14:41 SporExpres
Hendek Dereköyspor'da 8 imza

Sakarya Süper Amatör Lig play-off’u ikinci tamamlayarak Bölgesel Amatör Lig çin baraj maçı oynama hakkı elde eden ve baraj maçında Erenlerspor’u eleyerek Hendek Dereköyspor’da iç transfer harekatı başladı.

8 FUTBOLCU

Yeni sezonda Sakarya’yı Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Yeşil Kırmızılı Hendek ekibi Dereköyspor Yalçın Yayla yönetiminde yeni sezonu planlaması için kolları sıvadı. İç transferde Kaleci Samet Gökberk Alp, Yaşar Aral, Ogün Hızlısoy, Ömer Narman, Burak Doğan, Berat Özcan, Hamdi Alşan ve Yusuf Parlar ile anlaştıklarını duyuran Dereköyspor’da dış transferde yapılacak hamleler için liste hazırlandığı öğrenildi.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Hendek Deröyspor Başkanı Yusuf Çulhaoğlu yeni sezonda hem Hendek’i hem de Sakarya’yı en iyi şekilde temsil etmek için kolları sıvadıklarını belirterek; Öncelikle bizi Bölgesel Amatör Lig’e taşıyan tüm ekibe bir kez daha teşekkür ederim. 6 Futbolcumuz ile yeniden anlaşarak yeni kadronun ilk adımlarını attık. Önümüzdeki günlerde teknik ekip ve yönetimimiz ile bir araya gelerek transferde yapılacak hamlelere karar vereceğiz. Şampiyonluk hedefi doğrultusunda ne gerekiyorsa yapacağız’’ dedi.

Yorumlar (0)