banner212

banner211

Hendek'te av köpekleri yarıştı

10 -11 Haziran Hendek Çakallık mevkiinde bu yıl 13’ncüsü düzenlenen Fermalı Av Köpekleri Mera Yarışması ve Kovucu Irklar Güzellik yarışması birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

Diğer 14.06.2023, 11:02 UTKU KAYNAR
Hendek'te av köpekleri yarıştı

10 -11 Haziran Hendek Çakallık mevkiinde bu yıl 13’ncüsü düzenlenen Fermalı Av Köpekleri Mera Yarışması ve Kovucu Irklar Güzellik yarışması birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. 8 ayrı kategoride yapılan yarışmaya yaklaşık 427 avcı köpeğiyle katıldı. Çakallık Mevkiinde özel olarak hazırlanan alanda binlerce avcı ve sporseverlerle birlikte yarışmayı yakından takip eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, şehir içinden ve dışından gelen tüm konuklarla yakından ilgilenerek yarışmada dereceye giren avcılara ve destek veren kuruluşlara plaket ve madalyalarını takdim etti.

SPORA DESTEK

Plaket takdiminin ardından Başkan Babaoğlu yaptığı konuşmada, “ İlçemizde böyle etkinliklerin düzenlenmesi hakkında olumlu dönüşler alıyoruz bu da bizi mutlu ediyor. Hendek olarak Futbol, Karate, Güreş, Hentbol ve Avcılık gibi birçok spor dalında kendisinden söz ettiren bir Hendek var. Tüm sporcularımızla gurur duyuyoruz. Hendek Belediyesi olarak bu tür organizasyonların içinde olmaya devam edeceğiz.” dedi.

KUPALARI ALDILAR

Yoğun katılımın yaşandığı yarışmaların ardından Kovucu Irklar Barak KategorisiFatih Ceylan birinci,Yakup Ceylan ikinci,Cengiz Çalışkanoğlu üçüncü, Kovuruc ırklar Kopoy Kategorisi Uğur Şahin birinci, Fatih Şen ikinci, Enes Altıparmak üçüncü, Kovucu Irklar Orman Kategorisi Mehmet Çakmakoğlu birinci,n Metin Yaşar ikinci, Mehmet Mehmetoğlu üçüncü, Kovucu Irklar Pilot Kategorisi, Şenol Yurtdaş birinci, Tugay Özbek ikinci, Gürsel Çalışkan üçüncü, İngiliz Yetişkin kategorisi Berkay Porsuk birinci, Ahmet Dilek ikinci, Oğuz Tömekçe üçüncü, İngiliz Gençler Kategorisi İlker Tınmaz birinci, Ahmet Dilek ikinci Kontinental Yetişkin Kategorisi Vedat Duran birinci, Berat Pehlivan ikinci, Hasan Kekiç üçüncü, kontinental gençler kategorisi Kadir Ulutaş birinci, Enes Çakır ikinci, Osman Yılmaz üçüncü odlu

Yorumlar (1)
İst 4 ay önce
Köpek yarışması deniyor iki köpek resmi var geri kalan insan resmi atmışsınız nasıl habercilik buu