banner212

banner211

Her şey Kocaelispor'un küllerinde doğması için..

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Spor Toto 2.

Diğer 04.02.2012, 10:06
Her şey Kocaelispor'un küllerinde doğması için..
banner218
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Kocaelispor'un, küllerinden doğması için çalıştıklarını söyledi..

Antik kapı Resturant'ta spor basını ile bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan her İzmit'li gibi Kocaelispor'un düştüğü durumun kendisini de üzdüğünü söyleyerek, "Kocaelispor bu şehrin markası. Mevcudiyetini sürdürmeli. Kocaelispor ismi yok olmaz. Biz elimizden gelen desteği gücümüz oranında verdik. Galibiyete ve beraberliğe prim sözümüz hala sürüyor. Kocaelispor'un bu durumuna bir İzmitli olarak seyirci kalamayız. Bu durum beni de kahrediyor. 5 Futbolcumuzun lisans alması için Tahkim
Kurulunda yapılacak toplantı öncesinde kulüp başkanımız Orhan Görsen ile birlikte bir dizi girişimlerimiz oldu. Umarım müspet bir sonuç çıkar. Ama çıkmaz ise biz yine elimizden geleni Kocaelispor için yapacağız. Bazen zirveye çıkmak için dibe vurmak gerekiyor. Biz Kocaelispor için ciddi kafa yoruyoruz. Bütün İzmit'in destek olması lazım" dedi.Başkan Doğan, Kocaelispor için yeni tesis arayışında olduklarını önümüzdeki günlerde bununla ilgili açıklama yapacaklarını vurguladı.İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan 2011 yılında amatör sporlar için 10 bin seyirci kapasiteli bir stat yaptıklarını, 5 bin kişiye su kayağı eğitimi verildiğini, 10 bin kişiye bisiklet binebilir sertifikası verdiklerini, her okula her kahvehaneye satranç takımları hediye ettiklerini belirtti.Başkan, Doğan 2012 yılında 20 havuz kuracaklarını ve ayrıca çocuklara balık tutma eğitimi vermeyi planladıklarını ifade etti.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligbeyaz/h/20120131/her_sey_kocaelisporun_kullerinde_dogmasi_icin.html

banner220
Yorumlar (0)