banner212

banner211

HER ŞEY SAPANCA İÇİN

Süper Amatör Futbol Liginde henüz oynanmamış 1 hafta kalmasına rağmen, haftalar öncesinde İl Şampiyonluğunu ilan eden Sapancaspor’un başarılı oyuncuları İshak Ekici, Oğuzhan Kol, Caner Ersoy, Soner Dursun ve Ömer Faruk Can, gazetemize özel açıklamada bulundular.

Diğer 29.04.2020, 16:48 Alperen Durmuşkaya
HER ŞEY SAPANCA İÇİN
banner218

BU GÜCE SAHİBİZ

Attığı kritik gollerle de takımına adeta hayat veren İshak Ekici, “Bu sezon benim ve takımım için iyi geçti. B Grubunu topladığımız 58 puanla lider tamamladık ve grup şampiyonu olduk. Birbirinden iyi takımlarla mücadele ettik. Önümüzde Play-Off maçları var. Daha önce bu tecrübeyi yaşadım ve takımda da bu tecrübeyi yaşamış isimler var. Hedefimiz Play-Off’ta da şampiyon olmak. Bu güce de sahibiz. Takımda çok iyi bir arkadaşlık ortamı var, aile gibiyiz. İnşallah yolun sonu şampiyonluk olacak. Tek amacımız var, o da hep birlikte Sapancaspor’u Bölgesel Amatör Lige (BAL) çıkartmak” dedi.

TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK

Takım kaptanlarından ve Sakaryaspordan profesyonel futbolculuktan memleketinin takımına amatör olarak dönen Oğuzhan Kol, “Öncelikle şunu söylemek isterim ki, Sapancaspor gibi bir kulübün parçası olmaktan çok mutluyum. Takımımızda çok güzel bir aile ortamı var. Sezonu değerlendirecek olursak, iyi bir sezon geçirdik. Ve B Grubunu şampiyon olarak tamamladık. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Önümüzde Play-Off maçları var. En iyi şekilde hazırlanıp mücadele edeceğiz. Tek hedefimiz Sapancaspor’u şampiyon yapmak. Takımda herkes buna inanıyor” dedi.

TEK VÜCUT OLDUK

Takım kaptanı Caner Ersoy ise, “Bu sezon zorlu ve güzel geçti. İyi bir grupta, iyi takımlarla mücadele ettik. Allaha şükür grup lideri olduk. Önümüzde Play-Off maçları var. Orada da diğer grubun iyi takımları var. Elimizden gelen mücadelenin en iyisini göstereceğiz. Takımımızda çok iyi bir aile ortamı var. Şampiyonluk için olması gereken bütün özellikler bu takımda bulunuyor. Bizim tek hedefimiz, Sapancaspor’un şampiyon olması. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu yolun sonunda Şampiyon olacağız” dedi.

KUPAYI İSTİYORUZ

Soner Dursun da, “Ligin geneline baktığımızda iyi bir sezon geçirdik. B Grubunun şampiyonu olduk. Aynı zamanda grubun en çok gol atan ve en az gol yiyen takımıyız. Bunlar bize moral veren durumlar. Önümüzde Play-Off maçları var. Birbirinden zorlu takımlarla mücadele edeceğiz. Umarım herkes için iyi bir Play-Off olur. Bizim tek hedefimiz var Sapancaspor’u şampiyon yapmak. Çok şükür bu güce de sahibiz. İnşallah yolun sonunda şampiyon olarak Bölgesel Amatör Ligine çıkacağız” dedi.

İYİ OLAN KAZANSIN

Takımın her şeyi olan, attığı ve attırdığı gollerle takımına can veren Ömer

 Faruk Can (ÖFC) ise, “Sapancaspor gibi bir kulüpte oynadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu takımda çok güzel bir aile ortamı var. Sezon bizim için zor ve güzel geçti. Grup lideri olarak tamamladık. Önümüzde Play-Off maçları var, en iyi şekilde hazırlanıp mücadele edeceğiz. Birbirinden zorlu takımlarla karşılaşacağız. İyi olan çok isteyen Şampiyon olacak. Bizim de tek hedefimiz şampiyon olmak. Bunun için bütün şartlar bu takımda var inşallah yolun sonunda hep birlikte mutla sona bir kez daha ulaşmış olacağız” dedi. ALPEREN DURMUŞKAYA

banner220
Yorumlar (0)