banner212

banner211

İbrahim Şahin iftar verdi

Sakaryaspor Kulüp başkanlığı adı geçen iş adamı İbrahim Şahin'in Hendek Puna Ortaköy’de verdiği iftar davetine geniş bir katılım oldu

Diğer 04.06.2018, 22:35 UTKU KAYNAR
İbrahim Şahin iftar verdi

Sakaryaspor Kulüp başkanlığı adı geçen iş adamı İbrahim Şahin'in Hendek Puna Ortaköy’de verdiği iftar davetine geniş bir katılım oldu.Siyaset ve spor camiasından bir çok ismin katıldığı organizasyonda ilk konu Sakaryaspor'du.

Sakaryalı İş adamı İbrahim Şahin’den Hendek Puna Ortaköy’de geniş katılımlı bir iftar verdi..Puna Ortaköy meydanında gerçekleştirilen iftara siyaset ve  camiasının temsilcilerinin yanı sıra ve STK temsilcileri de katıldı.

İftar organizasyonunda Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Panta takım kaptanı Mustafa Yiğit ve Antrenör Taner Durna İş Adamı İbrahim Şahin'e "Engelli gülerse herkes güler" dedikleri için plaket takdim etti.

Davete icabet edip katılan herkese teşekkür eden iş adamı İbrahim Şahin gençlere eğitim konusunda her türlü desteğe hazır olduğunu söyledi. Sakaryaspor adaylığı süreci ile ilgili bir açıklama yapmaktan kaçına Şahin'nin bir kaç gün içerisinde konu ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.

Yorumlar (0)