banner212

banner211

İyi ki doğdun Hasan

Denizli Belediyespor’un tecrübeli futbolcusu ve kaptanı Hasan Demir’e arkadaşlarının düzenlediği doğum günü kutlaması görülmeye değerdi.

Diğer 14.02.2012, 10:45
İyi ki doğdun Hasan
banner218
Denizli Belediyespor’un tecrübeli futbolcusu ve kaptanı Hasan Demir’e arkadaşlarının düzenlediği doğum günü kutlaması görülmeye değerdi..

Denizli’nin yetiştirdiği önemli futbolculardan biri olan ve Denizli Belediyespor’la özdeşleşen kaptan Hasan Demir’e arkadaşları öyle bir doğum günü partisi düzenledi ki, unutulmayacak türden…Tesislerde ki doğum günü partisinde, attığı gol sonrası sevinç yaşadığı fotoğraf olan ve ‘Doğum Günün Kutlu Olsun. İyi ki varsın’ yazılı pastanın üzerindeki mumları alkışlar arasında üfleyen ve pastayı kesen Hasan’ı ilk tebrik eden teknik heyet ve arkadaşları oldu.
Saha içi ve saha dışı davranışları ile örnek olan Hasan’ı, takım arkadaşları doğum günü kutlaması, tesislerde ki törenle sınırlı kalmadı. 30 yaşındaki tecrübeli futbolcu, antrenman sonrasında arkadaşlarının yumurtalı ve unlu saldırısına uğradı. Hep birlikte Hasan’ı aralarına alan arkadaşları, doğduğuna pişman ettiler..! ‘Brezilya Usulü’ kutlamada, yumurtaların peşi sıra başında kırıldığı Hasan’ın başına stoper arkadaşı Yasin, un dolu poşeti döktü. İlginç görüntülerin oluştuğu ortamda Hasan, neye uğradığını şaşırdı.
Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligkirmizi/h/20120214/iyi_ki_dogdun_hasan.html

banner220
Yorumlar (0)