banner212

banner211

Kahramanlı ile yeniden..

Mersin İdman Yurdu Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Diğer 04.02.2012, 14:30
Kahramanlı ile yeniden..
banner218
Mersin İdman Yurdu Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek listeyle gidilen seçimlerde mevcut başkan Ali Kahramanlı delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı oldu.

Haber: Volkan TOSLAK / MERSİNMersin İdman Yurdu'nda Başkan Ali Kahramanlı güven tazeledi. Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşen Genel Kurula Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Emniyet Müdürü Arif Öksüz ile delegeler katıldı.Mersin İdman Yurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, 3 yıldır devam ettiği başkanlık görevini en iyi şekilde yaptığını belirtti.Gece gündüz demeden Yönetim Kurulu ile birlikte çalışarak takımı ilk olarak 2. Lig B Kategorisi'nden Bank Asya 1. Ligine daha sonrada 29 yıl sonra Süper Lig'e çıkardıklarını ifade eden Kahramanlı, "Bu şehir bunları hak ediyor. Ancak bizlerin de desteğe ihtiyacı var. Bundan sonraki dönemlerde Mersinli iş adamlarından destek bekliyoruz" dedi.Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan ise her zaman takıma destek verdiklerini belirtti.Aylık 150 Bin TL destek vermeye devam ettiklerini ifade eden Başkan Özcan, "Takımın Süper Lig'de olması Mersin açısından çok önemli. Bizler yerel yönetimler olarak her zaman destek verdik bundan sonrada vermeye devam edeceğiz. Başkan Ali Kahramanlı ve Yönetim kuruluna başarılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki dönemde de başarılar diliyorum" dedi.Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, genel kurulun hayırlı olmasını diledi. Ali Kahramanlı ve Yönetim Kurulu'nun çok büyük başarılara imza attığını ifade eden Güzeloğlu, “Gerçekten çok önemli işler yaptılar. Her yönüyle marka olan Mersini Süper Lig'e çıkardılar. Süper Lig'deki başarılar ortada. Takım daha da iyi başarılara imza atacak buna inancımız tam. Yeni süreçte de desteklerimiz sürecek" diye konuştu.Konuşmaların ardından Genel Kurul'a geçildi. Mevcut Başkan Ali Kahramanlı'nın tek listeyle gittiği seçimlerde, yeni Yönetim Kurulu delegelerin tamamının oyunu aldı.Yeni Yönetim Listesi şu isimlerden oluştu;


Ali Kahramanlı, Abdi Kurt, Senan İdin, Mustafa Ağaoğlu, Nuh Yüksel Güngör, Abdi Öztürk, Beşir Acar, Salih Baysal, Celal Ata, Ayhan Erdem, Mehmet Işık, Sultan Torlakoğlu, Erhan Contar, Nafiz Deniz, Ali Sönmez, Mehmet Galip Akyollu, Tufan Ballı, İbrahim Çakar, Onur Ünlü ve Şerafettin Kadooğlu.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120204/kahramanli_ile_yeniden.html

banner220
Yorumlar (0)