banner212

banner211

Kano Minikler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası sona erdi

Sapanca Gölünde İl Müdürlüğümüze ait Tesiste gerçekleştirilen Kano Türkiye Şampiyonasına 11 İl, 27 kulüp ve yaklaşık 250 sporcu katıldı.

Diğer 19.08.2013, 16:21
Kano Minikler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası sona erdi
banner218

Sapanca Gölünde İl Müdürlüğümüze ait Tesiste gerçekleştirilen Kano Türkiye Şampiyonasına 11 İl, 27 kulüp ve yaklaşık 250 sporcu katıldı.Baştan sona oldukça çekişmeli ve renkli görüntülere sahne olan yarışlarda İlimizin sporcuları Çağrı Bey YILDIRIM ve Sefa KÖSE yine hünerlerini gösterdi.


Çağrı Bey Yıldırım K2 200 metrede 1. olurken, Sefa Köse' de K1 500 ve 200 metrede 1. oldu Yarışmayı izleyenler ve katılımcılar arasında Spor Faaliyetleri Daire Başkanı Sayın Ömer KALKAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Salih Koşu, Kano Federasyonu Başkanı Sayın Sami Mengütay , Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Sayın Yusuf Ertuğrul Erdem, Kano İl Temsilcisi Murat Şen, İdari yetkililer, sporcu aileleri ve halktan' da katılım oldu. Yarışma Sonunda Van Edremit G.S Kulübü Engelli Sporcusu Sevgi GÜLMEN Parokano'da Türkiye 1'si oldu.Spor Kuruluşları Daire Başkanı Sayın Ömer Kalkan teşvik ödülü verdi ve medeni cesaretinden dolayı engelli sporcuyu tebrik edip başarılarının devamını diledi.

Yorumlar (0)