banner212

banner211

Karapürçek'e Spor Yatırımı Sözü

Karapürçek Kaymakamı Elif Nur Yaman başkanlığındaki heyet Ankara ziyaretinde ilçede spor yatırımları yapılması için önemli adımlar attı.

Diğer 01.03.2018, 18:38 01.03.2018, 18:39 UTKU KAYNAR
Karapürçek'e Spor Yatırımı Sözü
 

Karapürçek Kaymakamı Elif  Nur Yaman başkanlığındaki heyet Ankara ziyaretinde ilçede spor yatırımları yapılması için önemli adımlar attı.

Karapürçek Kaymakamı Elif  Nur Yaman beraberinde Belediye başkanı Orhan Yıldırım, ASKF başkanı Yaşar Zımba,  ilçe milli eğitim müdürü İsmail Hakkı Doğramacı, GHS ilçe müdürü Bülent Kasım ile birlikte bir dizi temaslar için Ankara’ ya gitti.

İlk olarak  Milli Eğitim bakanlığında Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih Ayhan ile görüşen heyet ilçe okullarına yardım ödeneği çıkarttı. Heyet daha sonra  Spor Genel Müdürlüğü'ne giderek Genel Müdür Mehmet Baykan ile görüştü.

Spor Genel Müdürlüğünde yapılan temaslar sonrasında Genel Müdür Mehmet Baykan,  Karapürçek ilçesine 1 spor salonu 1 sentetik futbol sahası ayrıca halkın kullanımı için iki küçük Futbol sahası yapımı ve Erenler Stadı'nın tadilatı için 700 Bin TL yardım sözü verdi.

Yorumlar (0)