Karasu'da spor şenliği

Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi koordinesinde, 2023 Yaz Sporları Okulları açılış programı yapıldı.

Diğer 07.07.2023, 11:17 SporExpres
Karasu'da spor şenliği

Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi koordinesinde, 2023 Yaz Sporları Okulları açılış programı yapıldı. Eylül ayına kadar sürecek kurslarda yaklaşık Bin sporcu; jimnastik, futbol, karate, basketbol, voleybol, yüzme, hentbol ve plates olmak üzere 8 branşta faaliyet gösterecek. Açılışa Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, Karasu Orman İşletme Müdürü Murat Çatalbaş ve Karasu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sait Özkan, daire amirleri ve veliler katıldı.

BAŞARI DİLEDİ

  Konuşma yapan İlçe Spor Müdürü Kemal Ataç, ‘’Her yaz dönemi okulların kapanması ile İlçe spor müdürlüğümüz 2023 yılı yeni faaliyetlerini yaptı ve spor kurslarını açtı. Bu vesile ile Türk sporuna çok başarılı sporcular kazandırmış bir ilçeyiz. 2022 yılında açmış olduğumuz kurslarımızda milli seviyesine ulaşan öğrencilerimiz oldu. İnşallah bu sezonda da yeni milli sporcularımızı ve başarılı öğrencilerimizi kazandırırız’’ dedi.

Yorumlar (0)