banner212

banner211

Karasu'da Spor Şöleni Coşkusu

Karasu’da 4 aydır devam eden çeşitli baranşlardaki spor müsabakalarının ardından dereceye giren sporculara düzenlenen törenler ödülleri verildi.

Diğer 07.05.2019, 10:48 07.05.2019, 11:07 UTKU KAYNAR
Karasu'da Spor Şöleni Coşkusu
banner218

Karasu İlçe Spor Müdürlüğü tarafından okul sporları kapsamında düzenlenen ve yaklaşık 4 aydır devam eden müsabakalar sona erdi. Müsabakalarda dereceye giren sporcular düzenlenen toplu ödül töreni ile kupa ve madalyalarını aldı. Ödül törenine sporcu aileleri büyük ilgi gösterdi.

 Karasu Sahil Park’ta düzenlenen ödül törenine Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Fatih Ersoy, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Mesut Göl, Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan ile diğer daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, okul müdürlerimiz ve beden eğitimi öğrencileri ile ödül alacak sporcular ve velileri katıldılar.

3550 SPORCU KATILDI


18 Branş 85 kategoride 303 takımın ve 3550 sporcunun katıldığı organizasyonlarda 475 müsabaka yapıldı. Büyük coşku içinde geçen organizasyonlarda müsabakalar sonunda dereceye giren 1580 sporcu düzenlenen törenle madalyalarını aldı. Öte yandan turnuvalara katılan okullara spor malzemesi desteği verildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Karasu İlçe Spor Müdürü  Kemal Ataç ödül töreninde yaptığı konuşmasında; ‘’Bu spor organizasyonu boyunca bizlerden desteğini esirgemeyen başta Sayın Kaymakamımız Aziz Mercan'a, organizasyon paydaşımız İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin Turhan'a ve değerli şube müdürlerimize, Okul müdürlerimize, bizlerle hep birlikte olan okullarımızın birbirinden değerli beden eğitimi öğretmeni arkadaşlarımıza ve diğer idareci öğretmen arkadaşlarımıza, yoğun bir mesai harcayan değerli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personelimize, bizlere maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen az çok demeden yardımda bulunan sponsorlarımıza, her zaman yanımızda yer alan kıymetli basınımıza, başarı için ter diken ve centilmence mücadele eden değerli sporcularımıza, çocuklarından desteklerini esirgemeyen velilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarım ‘’ dedi
 

Yorumlar (0)