banner212

banner211

Kayıhan iddaalı konuştu

Kayıhan, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyerek, “Kazımiye’nin adı konuşulacak” dedi.

Diğer 04.01.2012, 08:15
Kayıhan iddaalı konuştu
banner218
Kayıhan, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyerek, “Kazımiye’nin adı konuşulacak” dedi.

Kazimiyespor’la resmi olarak anlaşan Kazimiye köyünün yetiştirdiği değeri olan İsmet Kayıhan, spor kamuoyunda disiplini ile tanınıyor.


 
İYİ YOLDAYIZ

Kazimiyespor olarak bu yıl şampiyonluktan da öte iyi ve kaliteli ve seyirciye hoş gelen, sporu sevdiren bir oyun ve disiplin anlayışına yönelik, herkesin sevgisini paylaşacağı bir takım kurma mücadelesini veriyoruz. Yönetim kurulumuzun tam desteği doğrultusunda transferlerimiz devam ediyor.Yönetime 20 maddelik ihtiyaç listesi sunduğunu ve yönetimden de  bu listeyi onayladığı sözünü aldığını söyleyen Kayıhan; “ yönetim bize verdiği sözleri tutacak bizlerde Kazimiyespor’un özlemini duyduğu Süper Lig’e çıkma sözü veriyoruz. Karma bir takım yapıyoruz. Takımımız 17- 30 yaşları arasında futbolculardan oluşuyor ve yaş ortalamamız 24 tür.  Basın bizi yakından takip etsin. Kazımiye amatör sporun  nasıl oynanması gerektiğini en güzel şekilde yansıtmasının yanı sıra Türk futboluna yeni yetenekler kazandıracaktır” dedi.


 
HEDEF ŞAMPİYONLUK

Açık sözlülüğü ile sezon öncesi futbolcuların gönlünde taht kuran kayıhan; “bakın arkadaşlar bir yola çıkıyoruz bu yol şampiyonluk yolu, yarın kamp sonrası eleme yapılacak bunun sonucunda  elektrik alamadığım futbolcu arkadaşlara yol görünebilir kimse alınmasın gücenmesin. Tek hedefimiz şampiyonluk bunun acabası yok” dedi.Teknik direktör ismet kayıhan, sezona 18-20 kişilk bir kadro ile girmeyi planlıyoruz. Şişirme kadro anlayışına tahammülümüz yok. Çalışan, formanın hakkını veren formasını giyer” dedi.


 


SÜPER TRANSFERLER


Kazimiyesporla resmi olarak anlaşan Çetin Kaya (Şekerspor)-Zekeriya Demir (Arifiye Doğan)- Ogün Şentürk (Karaaptiler)-Semih Kesim (Hendekspor)-Birol Cesur (Hendek gençlik Gündoğduspor) futbolcuları ile el sıkışarak  transferleri resmiyet kazandı.


Yeni transfer olan futbolcular, “beklemediğimiz bir ilgi ve alakaya mahzar olduk. Mutluyuz. bundan böyle Kazimiyespor için ter dökeceğiz. Şampiyon olmak için var gücümüzle çalışacağız” diyerek, Kazimiyespor’un teknik direktörü İsmet Kayıhan hoca  ile çalışmaktan onur duyduklarını ifade ettiler.


Yorumlar (0)