banner212

banner211

Kaymakam Ballı’dan Çim Hokey'ine destek sözü

Kaymakam Ballı Hokey Federasyonu Milli Takım Antrenörü Salih Kanık ve Hokey il temsilcisi İlçe Spor Müdürü Metin Yılmaz'ı makamında kabul ederek destek sözü verdi.

Diğer 12.11.2015, 11:14 12.11.2015, 11:15 UTKU KAYNAR
Kaymakam Ballı’dan Çim Hokey'ine destek sözü
banner218
 

Kaymakam Ballı Hokey Federasyonu Milli Takım Antrenörü Salih Kanık ve Hokey il temsilcisi İlçe Spor Müdürü Metin Yılmaz'ı makamında kabul ederek destek sözü verdi.Akyazı'da 10 süren "Hokey Şimdi Tam Zamanı" projesi kapsamında devam eden etkilikler nedeniyle ilçemizde bulunan Hokey Federasyonu Milli takım Antrenörü Salih Kanık,Hokey Sakarya il temsilcisi ayını zamanda ilçe Spor Müdürü Metin Yılmaz ilçe kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı'yı makamında ziyaret ederek "Hokey şimdi tam zamanı"projesi ve Çim Hokeyi hakkında bilgi sunarak destek istediler.Hokey heyeti Kaymakam Ballı'ya Hokey Milli takım forması ve çeşitli hediyeler verdiler.

 

İlçe kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı Spor'un ve Sporcunun her daim yanında olmaya gayret gösterdik. İlçemizde Çim Hokey'i sporunun yayılması ve tesisleşmesi için elimizden gelen desteği vermenin gayreti içerisinde olacağız dedi.

 

Alaattin ONUR


banner220
Yorumlar (0)