08-10 Şubat 2013  tarihleri arasında Mersin de yapılan Kulüpler arası Puanlı Bisiklet Yol yarışmalarında Arifiye Gençlik Spor Kulübünden Serhat Mercan Yıldızlar kategorisinde 2 gün de çifte kürsü yaptı." />

Kaymakam’ dan Başarılı bisikletçiye Ödül

08-10 Şubat 2013  tarihleri arasında Mersin de yapılan Kulüpler arası Puanlı Bisiklet Yol yarışmalarında Arifiye Gençlik Spor Kulübünden Serhat Mercan Yıldızlar kategorisinde 2 gün de çifte kürsü yaptı.

Diğer 14.02.2013, 09:01
Kaymakam’ dan Başarılı bisikletçiye Ödül

08-10 Şubat 2013  tarihleri arasında Mersin de yapılan Kulüpler arası Puanlı Bisiklet Yol yarışmalarında Arifiye Gençlik Spor Kulübünden Serhat Mercan Yıldızlar kategorisinde 2 gün de çifte kürsü yaptı.Hem yol yarışmalarında hem de kriteryum yarışmalarında birinci oldu.

Alınan başarı sonuçların ardın dan ilçeye dönen Serhat Mercan’ ı İlçe Kaymakamı Mehmet ÜNAL makamında kabul ederek ödüllendirdi. Gençlik  Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü ibrahim ARKAN ın da katıldığı kabulde Kaymakam Mehmet ÜNAL: Başarının ödüllendirilmesi çok önemli. Tabiî ki başarı kendisine ait ama ondan bizlerin de gurur duyması gerekiyor. Spora ve sporcuya sonuna kadar destek olacağız dedi.

 

Spor İlçe Müdürü İbrahim ARKAN ise;

Çalışmalarımızda bizlere gerekli maddi manevi desteği gösteren başta İlçe Kaymakamımız Mehmet ÜNAL, Arifiye Belediyesi Başkanı İsmail KARAKULLUKÇU YA teşekkürü borç biliyorum.

Çok çalışmalarının semeresini gördüklerini söyleyen Şampiyon sporcu Serhat Mercan ise “mutluyum  ancak bu bana  yetmez daha çok çalışıp Milli takımda yarışan bir sporcu olacağım” dedi.

Yorumlar (1)
ayhan aldemir 11 yıl önce
sporun sadece futbol olmadıgını bunu en güzel şekilde sakaryamızda farklı baranşlarda sakaryamıza degerler katan,genc sporcular çıkaran yetişmesini destekleyen Arifiye spor ilçe müdürü ibrahim arıkana teşekkürlerimi sunarım