banner212

banner211

Kaynarcaspor ilk transferini yaptı

2012 ? 2013 yılında kaynarca spor forması altında görev yapacak olan geçtiğimiz yıl Harbiş spor kalesini koruyarak 40 maçta 9 gol yiyerek iyi bir performans ile sezonu başarıyla bitiren Anıl'' Yakından izlediğim bir camiada bulunmak çok güzel birşey .

Diğer 23.07.2012, 10:36
Kaynarcaspor ilk transferini yaptı
banner218
2012 ? 2013 yılında kaynarca spor forması altında görev yapacak olan geçtiğimiz yıl Harbiş spor kalesini koruyarak 40 maçta 9 gol yiyerek iyi bir performans ile sezonu başarıyla bitiren Anıl'' Yakından izlediğim bir camiada bulunmak çok güzel birşey . Ben şampiyon olan bir takımdan şampiyon olmuş diğer takıma transfer olmanın sevinci ile doluyum. Kaynarca spor için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Kaynarcada okuyorum buranın suyundan ekmeğinden yiyorum buna layık olmak içinde tüm gayretimle takım arkadaşlarımla birlikte süper amatöre yükselmeninin mutluluğunuda yaşamak istiyorum ''dedi.

Kaynarca spor süper amatör ligini hedef aldığını belirten Başkan Seçkin Kanyılmaz '' Anıl ile daha da güçlendik,Görüşmelerimiz devam eden ve yakında Erkan Sevil (Mosheou), Emre Canol ve Cemil İbiş ile de sözleşme imzalayarak dahada güçlenmeyi hedefliyoruz. Belediye Başkanımızın,Kaynarcalı esnaflarımızın muhteşem desteği ile birlikte bizler Yönetim kurulu Nahit Usta,Yahya Özer,Faruk Özbay,Ali Zabun ve Hüseyin Yıkılmaz ile birlikte tüm enerjimizi hedefimiz olan süper amatöre yükselmenin gayreti içersindeyiz,Bu yolda Teknik ekibimiz Sezgin Tutar,İlker İlhan,Uğur Özer,Fatih Şaşmaz ve Kaleci antrenörümüz Yusuf hocalarımızın hazırlamış oldukları rapor doğrultusunda tüm eksiklikleri tamamlayarak 1 Ağustos Çarşamba Akşamı saat 23.00 te ilk antreman a çıkabilecek şekilde hazırlanıyoruz.Kaynarcasporun geçen yıl görev yapan tüm sporcuları ile görüşmeler devam etmekte olup tek tek sözleşme imzalanarak onlar ilede toplu imaza töreni yapacağız. Yeni sezonumuz hepimize hayırlı olsun ''.dedi . 

Yorumlar (0)