banner212

banner211

Kazimiyespor dan 15 yeni transfer

1.

Diğer 06.01.2012, 12:42
Kazimiyespor dan 15 yeni transfer
banner218
1.Amatör Futbol Klasman Ligi D Gurubunda ligin ilk yarısını 6 puanla son sırada tamamlayan Hendek Kazımiyespor, Onursal Başkan Murat Atçı'nın tekrar takıma el atmasıyla birlikte yepyeni bir başkan, yönetim ve kadro oluşturdu.
Yeni oluşumun ardından Kazimiyespor yeni yönetim ve yeni transferleri ile tanışma yemeğinde bir araya geldiler.Esnaf Lokantasında verilen yemeğe Kazimiyespor Başkanı Ahmet Atçı,Başkan Yardımcısı Mehmet Atıcı,Kazimiye Muhtarı Fevzi Cesur.Yöneticiler ve futbolcular katıldı.
15 Yeni Transfer
Yeni Hendekspor'dan Jannet ve Zega, Semih Kesim, Hendek Gençlik'ten Bayram, Kemal ve Savaş, Akyazıgücü'nden kaleci Şener ve Ali Yalçın, Düzce Akçakoca'dan Hakan, Ankaragücü U-19 takımından Olcan ve Tankut, Tuzlaspor'dan Sefa, Alibeyköyspor'dan Oğuzhan ve Hüseyin ile Yığılcaspor'dan Fatih'i transfer eden Kazımiyespor, takımın başına da, 2.yarı için İbrahim Baysal'ı getirdi.
Kazımiyespor kulübü 2.başkanı Mehmet Atıcı, aslen Hendek Kazımiye'li olan Onursal Başkan Murat Atçı'nın tekrar takımı alması sonucu, yeni bir başkan, yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosu oluşturduklarını söyledi. Atıcı, transfer konusunda öncelikli hedeflerinin yeni Hendekspor takımından transfer edilen Jannet ve Zega'ya lisans çıkartmak olduğunu söylerken, "Muhtarlığımızın yakın ilgi ve desteği sonucu, eski okulumuzu tesis yaptık. A'dan Z'yea yenilendik. 2.yarıdaki hedefimiz tüm maçları kazanıp ligi en güzel yerde bitirmektir." Dedi.
Haber: Mehmet KAVİS/HaberHendek.com

[gallery link="file" order="DESC" orderby="post_date"]

Yorumlar (0)