banner212

banner211

Kılıç gol sıkıntısına çözüm arıyor..

Spor Toto 2.

Diğer 22.02.2012, 16:30
Kılıç gol sıkıntısına çözüm arıyor..
banner218
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü Gürses Kılıç, antrenmanlarda, gol yollarındaki sıkıntılar üzerinde durduklarını söyledi.

Kılıç, bu hafta sahalarında oynayacakları Kocaelispor maçı hazırlıklarını Nurettin Soykan Tesisleri'nde yaptıkları antrenmanla sürdürdüklerini belirtti.Üst üste kazandıkları Çorumspor ve İskenderun Demirçelikspor maçlarına rağmen takımda bazı eksikleri olduğunu ifade eden Kılıç, zamanla bu eksikleri gidererek, çok farklı bir takım olmayı hedeflediklerini aktardı.Basit gol yeme sıkıntısını zamanla aştıklarını vurgulayan Kılıç, şunları kaydetti:


''Bütünlük ve takım görüntüsünün olması, herkesin görev bilincini yerine getirmesi beni mutlu ediyor. Buraya geldiğimde, herkesin kendi bölgesindeki rakibine üstünlük sağlamasını istedim. Her oyuncumuz kendi rakibine üstünlük sağlamaya başladı. Şimdi, final paslarının atılamaması, gol yollarındaki sıkıntımız ortaya çıktı. Öne doğru oynama, final paslarını doğru kullanma gibi sıkıntılarımız görünüyor. Fazla birlikte oynayamama gibi etkenler de bunda önemli. Bu hafta bunun üzerinde de duruyoruz.''Kocaelispor'un dikkate alınması gereken bir rakip olduğunu ifade eden Kılıç, rakiplerinin çok iyi kontratağa çıkabilen, korkmadan oynayabilen ve genç oyunculardan kurulu bir ekip olduğunu belirterek, ''Müsaade edersen, oyunu kontrol edebilme gibi özellikleri de var. Amacımız buna müsaade etmeyerek maçtan galip ayrılmak'' dedi.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligbeyaz/h/20120222/kilic_gol_sikintisina_cozum_ariyor.html

Yorumlar (0)