banner212

banner211

Kobaş Yüzme’de 140 sporcu daha bir üst kulvara terfi etti

Kobaş Yüzme Kulübü’nde eğitimlerini tamamlayan 140 sporcu, gerçekleşen Ödül Töreni” ile belgesini alarak, bir üst kulvara terfi etti.

Diğer 19.12.2017, 16:35 19.12.2017, 16:38 UTKU KAYNAR
Kobaş Yüzme’de 140 sporcu  daha bir üst kulvara terfi etti
 Kobaş Yüzme Kulübü’nde eğitimlerini tamamlayan 140 sporcu, gerçekleşen Ödül Töreni” ile belgesini alarak,  bir üst kulvara terfi etti.

 

Sakarya’nın önde gelen kulüplerinden Kobaş Yüzme Kulübü’nde deneyimli 10 antrenöründen 2 aylık Orta Kulvar Yüzücü eğitimini tamamlayan ve 4 aylık Serbest Stil ve Sırt Üstü olarak eğitimini tamamlayan toplam 140 Sporcu, düzenlenen “3. Ödül Töreni” ile belgesini alarak, bir üst kulvara terfi etti. Orhangazi Kültür Merkezi’nde velilerin katılımıyla gerçekleşen törenle bir üst kademeye geçen sporcular; alacakları yeni eğitimle 2 ay sonra tekrar sınava girip bir üst kademe belgesini alacak.
Foto galeriye git

 

KOBAŞ: “Sakarya’yı Türkiye genelinde

temsil edecek şekilde eğitiyoruz…”

Törende bir konuşma yapan Kobaş Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Meydan Kobaş; her sporcusunun en üst düzeyde başarılı olacak şekilde eğittiklerine inandıklarını ifade ederek; “Azmin elinden hiç bir şey kurtulamaz. Bizde Kobaş Yüzme Kulübü olarak, sporcularımızı olimpiyatlarda yarışarak, Sakarya’yı Türkiye genelinde temsil edecek şekilde eğitim veriyoruz. Çocuklarımızı spordan koparmamalıyız. Onları Ahlakla, sevgi ile saygı ile büyüterek, spora teşvik etmeliyiz” dedi.

Yorumlar (0)