banner212

banner211

Köy Hizmetleri'nden ''Süper'' açılış

Sezonu açan Sarı-Siyahlılar yeni sezona umutlu giriyor

1.

Diğer 04.01.2012, 07:55
Köy Hizmetleri'nden ''Süper'' açılış
banner218
Sezonu açan Sarı-Siyahlılar yeni sezona umutlu giriyor

1.Amatör Küme ekiplerinden Köy Hizmetlerispor'da önceki gün gerçekleştirilen sezon açılışında konuşan kulüp başkanı Dursun Caner ''Süper Lig'den başka düşüncemiz yok'' diye konuştu.

NEŞELİ: Geçtiğimiz sezon Amatör Süper Ligi'nden düşen Köy Hizmetlerispor hedefini yeniden Süper Lig olarak koydu. Sarı-Siyahlılar sezona 11 yeni transferle giriyor. Lig hazırlıkları sürdürülen kulüpte antremanlar neşeli şekilde devam ediyor.

TRANSFER: Köy Hizmetlerispor Kulübü Başkanı Dursun Caner ''Açılışa katılan Hüseyin Kama ve Ali Arslan'a teşekkür ediyorum. 11 yeni transfer yaptık ayrıca 4 altyapıdan oyuncu çıkardık. Bu çocuklar bizi Süper Lig'e taşıyacak'' diye konuştu. 
 İŞTE TRANSFERLER: Yasin ve Murat (Taşkısığı), Özgür Çetinkaya (Harmanlık),  İlkay Maltepe (Tuzla), Mehmet Efe (Elazığ Tek), Tuncay (Kartalspor), Yasin (Erenler), Aykut Saygılıoğlu, Yasin Kaya ve Uğur Demir (Filiz)


Antrenörler umutlu

Köy Hizmetlerispor antrenörü Necdet Atalay ile Teknik Sorumlu Abdülvahap Karagüzel haftaya başlayacak olan ligden umutlu. Necdet Atalay transfer edilen futbolcuların hepsi kaliteli isimler olduğunu söylerken Süper Lig'e çıkacaklarını belirtti. Karagüzel ise ''Kaliteli oyuncular kadromuza kattık. Süper Lig'e çıkacağımızdan şüphemiz yok'' diye konuştu. 


Hizmetlerispor'un açılışına ASKF Başkanı Hüseyin Kama da katıldı. Kama Köy Hizmetleri sahasını iyi bulduğunu belirtirken Sarı-Siyahlılara başarı diledi.

ASKF İl Başkanı Hüseyin Kama futbolcularla da görüşerek yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu. Öte yandan Futbol İl Temsilcisi Vekili Ali Arslan'da açılıştaydı. 


Rahmi Çapa

Yorumlar (0)