banner212

banner211

Küçük satrançcılar yarıştı

Sakarya Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 10-12 yaş kategorisi müsabakaları tamamlandı.

Diğer 11.08.2021, 13:02 UTKU KAYNAR
Küçük satrançcılar yarıştı
banner218

Sakarya Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 10-12 yaş kategorisi müsabakaları tamamlandı. Serdivan Gençlik Merkezi ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda Satranç ile temsilcisi Bahar Bilgin turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada; ‘’Küçükler kategorisinde 85 sporcu ve Yıldızlar Kategorisinde 34 sporcu olmak üzere toplamda 119 sporcu ile İl Birincilikleri tamamlanmıştır. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve turnuvaların başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlayan hakem arkadaşlarımıza Sakarya Satranç İl Temsilciliği adına teşekkür ederiz.’’ Dedi

MADALYALARINI ALDILAR

10 Yaş Genel kategorisinde Eren Hazer birinci, Sarp Kale ikinci, Sedat Deniz Büyük üçüncü, 10 Yaş Kızlarda Işıl Yarımbaş birinci, İpek Gökçe Kılıç ikinci, Ceren Elaz İyican üçüncü oldu. 11 Yaş Genel 2010 doğumlu sporcular kategorisinde Ege Özcan birinci, Yavuz Selim Ayhan ikinci, Hayardar Ata Karahisarlı üçüncü olurken 11 Yaş Kızlar kategorisinde ise Duru Zeynep Çelik birinci, Asya Serdaroğlu ikinci ve Tuğçe Öztürk üçüncü oldu.

Turnuvada 12 Yaş İl Birinciliği müsabakalarında erkekler kategorisinde Tuna Arda Karacan birinci, Ahmet Asım Önce ikinci, Ege Işık üçüncü oldu. 12 Yaş Kızlar kategorisinde ise Defne Ela Şentürk birinci, Sude İyican ikinci ve Selin Narsak üçüncü oldu.

KAYITLAR BAŞLIYOR

Sakarya Satranç İl Temsilciliği, 27 Ağustos – 3 Eylül tarihlerinde Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde yapılacak olan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası için kayıtların başladığı duyurdu. Şampiyonaya kayıtlar 12 Ağustos 2021 tarihinde başlayacak ve  20 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek.

banner220
Yorumlar (0)