banner212

banner211

Küçüklerden Büyük Hamleler

Dünya Çocuk Hakları Günü Satranç Turnuvası’na katılan çocuklar büyük heyecan yaşadı.

Diğer 23.11.2018, 15:05 UTKU KAYNAR
Küçüklerden Büyük Hamleler
banner218

 Türkiye Satranç Federasyonu Sakarya İl Temsilciliği, Sakarya G.S G.M İl Müdürlüğü ve Mefkûre Kolejleri işbirliği ile bu yıl ilki düzenlenen "Dünya Çocuk Hakları Günü Satranç Turnuvası" Mefkûre Kolejleri ev sahipliğinde 17-18 Kasım tarihlerinde yapıldı.

Turnuva katılımcıları ve aileleri sabahın erken saatlerinden itibaren Mefkûre Kolejleri Erenler Kampüsüne gelerek heyecanla eşleştirme listelerini beklediler. Üç farklı kategoride Sabah 10.00 da başlayan turnuvada heyecanlı bekleyiş pazar günü 18.00 e kadar devam etti. Turnuva devam ederken Psikolojik Danışman ve Rehber öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan iletişim konulu seminer Sakarya Barosu Çocuk Hakları Komisyonu Başkanı Avukat Elif Erdem Düzgün tarafından sunulan çocuk hakları konulu seminer ve Satranç Milli Sporcusu  Psikolog Büşra Arığ ile söyleşi misafirlerimizin yoğun katılımıyla konferans salonunda yapıldı.

Cumartesi ve pazar devam eden turnuvanın sonunda yapılan ödül töreninde derece alan katılımcılara ödül ve madalyaları İlkokul Müdürü Engin Canlı, Ortaokul Müdürü Fatih Özbayraktar, Ortaokul Müdür Yardımcısı Adem Çiçek, TSF Sakarya İl Temsilcisi  Ali Ammar Camcı  tarafından verildi.

banner220
Yorumlar (0)