banner212

banner211

Kupa Avcısı Ticaret Meslek

Adapazarı Prof.Dr.Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Kupa Tanıtım Töreni yapıldı.

Diğer 04.06.2018, 22:02 UTKU KAYNAR
Kupa Avcısı Ticaret Meslek

Adapazarı Prof.Dr.Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Kupa Tanıtım Töreni yapıldı.

2017-2018 Öğretim Yılındaki spor müsabakalarında 20 kupa kazanan Prof.Dr.Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde şampiyonlar için toplu tören düzenlendi. Halter ve Atıcılık Branşında Türkiye Şampiyonu ve ikinciliği elde eden sporcular, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Vedat Tezbiten ve Sedat Aydın’ın katıldığı programda ödüllendirildi.

Okul Spor Salonu'nda yapılan törende Okul Müdürü Mithat Şahin’in yanı sıra Okul Aile ve Koruma Derneği Başkanı Adnan Akıncı, Okul Spor Kulübü Derneği Başkanı Feridun Özdemir, Okul Beden Eğitimi Öğretmeni Nurettin Elmacı ve öğrenciler hazır bulundu.

2017-2018 Öğretim Yılında Atletizm, Kros, Atıcılık, Basketbol, Bocce, Futbol, Futsal, Güreş, Halter Judo, Oryantiring, Voleybol, Korfbol, Bovling, Dart, Halk oyunları branşlarında 234 öğrenci lisanslı olarak mücadele verdiğini belirten Okul Müdürü Mithat Şahin;'' Öğrencilerimizin okuldaki başarısının yanı sıra spordaki başarısı bizi her zaman olduğu gibi bu yılda gururlandırdı. Sporun eğitimin bir parçası olduğunu herkese bir kez daha göstermiş olmanın sevincini yaşıyoruz.Tüm sporcularımıza, öğretmenlerine ve ailelerine  teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)