banner212

banner211

Kürek antenörü kursu açılıyor

Kürekte 2. Kademe Antrenör Yetiştirme Eğitim Kursu 05-20 Kasım Tarihleri arasında Sakarya'da düzenlenecek.

Diğer 04.10.2018, 22:15 UTKU KAYNAR
Kürek antenörü kursu açılıyor

Kürekte 2. Kademe Antrenör Yetiştirme Eğitim Kursu 05-20 Kasım Tarihleri arasında Sakarya'da düzenlenecek. Kurs için Kayıtlar ise 05-01 Kasım 2018 tarihleri arasında yapılacak.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Kürekte 2. Kademe Antrenör Yetiştirme Eğitim Kursu açılacak. 5-20 Kasım tarihleri arasında Sakarya'da yapılacak kursa başvurular 5 Ekim ve 1 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Kursa, E-Devlet Kapısı üzerinden yapılacak başvuruların dışında başvuru kabul edilmeyecek.Başvuruların belirlenen kontenjanın üzerine çıkması durumunda öncelik sırasına göre eleme yapılacaktır. Kurs açılış ve kayıt işlemleri sırasında, kursa başvuruları kabul edilmiş adaylar içerisinden, ilan edilen yer ve saatte hazır bulunan kursiyerlerin sayısının 10 kişiden az olması durumunda söz konusu kurs İPTAL edilebilecek.

Kurs katılım ücreti olan 170 TL başvuru esnasında belirteceğiniz e-posta adresine gelecek olan referansnumarası ile Halk Bankası’na yatırılacak. Kursa kabul edilmeyen başvuru sahiplerinin ödemiş oldukları kurs ücreti iade edilecektir.

Yorumlar (0)