banner212

banner211

"Ligin artık kritik dönemine girmiş.."

Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Şahin Özer, ''Gerek sıralamadaki konumumuz, gerekse ligin artık kritik dönemine girmiş olmamız nedeniyle, adalet dağıtan hakem arkadaşlarımızdan daha dikkatli olmalarını istirham ediyoruz'' dedi.

Diğer 04.02.2012, 10:06
banner218
Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Şahin Özer, ''Gerek sıralamadaki konumumuz, gerekse ligin artık kritik dönemine girmiş olmamız nedeniyle, adalet dağıtan hakem arkadaşlarımızdan daha dikkatli olmalarını istirham ediyoruz'' dedi.


Özer, Nurettin Soykan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, sahalarında berabere kaldıkları Tepecikspor maçında hakem yönetimini eleştirdi. Maçın hakeminin rakip futbolcuya ''haklı bir şekilde'' kırmızı kart gösterdikten sonra oyuncu sayısını ve skoru dengeleme çabasına girdiğini iddia eden Özer, ''Gerek sıralamadaki konumumuz, gerekse ligin artık kritik dönemine girmiş olmamız nedeniyle, adalet dağıtan hakem arkadaşlarımızdan daha dikkatli olmalarını istirham ediyoruz'' diye konuştu.


Bu hafta sonu lig lideri Şanlıurfaspor ile karşılaşacaklarını belirten Özer, takımlarının elinden gelen tüm mücadeleyi sergileyeceğini söyledi. Sonuçlar olmasa da verilen genel mücadelenin kendilerini umutlandırdığını dile getiren Özer, en kısa sürede toparlanıp üst sıralara tırmanma hedefinde olduklarını vurguladı.


Özer, transfer çalışmaları konusunda ellerinden geleni yaptıklarını da sözlerine ekledi.


Teknik direktörü Gürses Kılıç da oyuncularının yüzde 40'ının yeni geldiğini ve henüz maç oynamadıklarını, yüzde 30'unun sakatlık yaşadığını, geri kalan kısmının da 5-6 maç oynadığını belirterek, yeni yeni takım olmaya çalıştıklarını dile getirdi.


Takımın zamana ihtiyacı olduğunu vurgulayan Kılıç, taraftarların bekleyişlerini anladıklarını ancak onlardan anlayış ve sabır beklediklerini söyledi.


Tepecikspor maçında hakem engeline takıldıklarını ileri süren Kılıç, ''Hakemlerden hiçbir zaman medet ummuyoruz, medet de beklemiyoruz ama adaletli bir yönetim beklemek en büyük hakkımız'' dedi.


Hakemin maçın başında üst üste sarı kartlar gösterdiğini söyleyen Kılıç, hakemin olmayan bir pozisyonda penaltı vererek maçı dengelediğini iddia etti.


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligkirmizi/h/20120131/ligin_artik_kritik_donemine_girmis.html

Yorumlar (0)