banner212

banner211

Mehmet Baykan Spor Tesislerini denetledi

Spor Genel Müdürü  Mehmet Baykan , Sakarya'da Spor tesislerini , yeni yapılacak 25 bin kişilik Stadyum yerini ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Erenler Spor tesislerinde yaptırılan Amatör evini gezdi.

Diğer 04.06.2012, 08:55
Mehmet Baykan Spor Tesislerini denetledi
banner218
Spor Genel Müdürü  Mehmet Baykan , Sakarya'da Spor tesislerini , yeni yapılacak 25 bin kişilik Stadyum yerini ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Erenler Spor tesislerinde yaptırılan Amatör evini gezdi. Baykan tesisleri ve Stadyum yeri ile Amatör evini çok beğendi, Sakarya'dan olumlu izlenimler ile ayrıldı.

Tesisleri gezdi

Spor Genel Müdürü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri  Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkanı Mehmet Baykan Sakarya'ya geldi. Baykan,  Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Spor Şube Müdürü Bülent Kasım, Adapazarı İlçesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sebahattin Güzel, Atatürk Spor Kompleksi Tesis Amiri Murat Acar, Sakarya  Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Hüseyin Kama  ve Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan  ile birlikte Sakarya Yüzme Havuzu, Atatürk Spor Kompleksi, Yapımı süren 5 Bin kişilik Spor Salonu, 25 bin Kişilik Stadyumun yapılacağı alanı, Erenler Spor tesisleri içinde yapılan Amatör evini gezdi.

Bilgi aldı,beğendi

Genel Müdür Mehmet Baykan Tesisleri gezerken Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu'dan bilgi aldı. Baykan'ın Amatör evi denetiminde Tesis Amiri  Abdülselam Çalkan, Sakarya  ASKF Yönetim Kurulu üyesi Kazım Yılmaz, Yıldırımspor Kulubü Yöneticisi Kemal Pekin'de bulundu. Hizmet veren Tesisleri, 25 Bin kişilik Yeni Stadyum yerini ve yapımı süren 5 Bin kişilik Spor Salonu ile Amatör evini çok beğendiğini belirten Mehmet Baykan Salih Koşu ile Hüseyin Kama'yı kutladı. Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan denetimlerinin ardından Sakarya'dan ayrıldı.

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)