Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı ziyaret ettiğini ve Yıldırım'ın, ''Futbol Disiplin Talimatı'nın 58." />

banner212

banner211

MHP milletvekili Yıldırım'ı ziyaret etti


Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı ziyaret ettiğini ve Yıldırım'ın, ''Futbol Disiplin Talimatı'nın 58.

Diğer 07.01.2012, 19:44
MHP milletvekili Yıldırım'ı ziyaret etti
banner218


Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı ziyaret ettiğini ve Yıldırım'ın, ''Futbol Disiplin Talimatı'nın 58. maddesinin aynen kalması ve değişmemesi gerektiği'' yönünde görüş belirttiğini bildirdi.


Uzunırmak, SporExpres.com muhabirine yaptığı açıklamada, futbolda şike davası kapsamında tutuklu bulunan Aziz Yıldırım'ı ve Fenerbahçe Kulübü Amatör Şubeler Koordinatörü Cemil Turan'ı, dün Metris Cezaevi'nde ziyaret ettiğini kaydetti.


Yıldırım ve Turan'ın durumunun iyi olduğunu gördüğünü ifade eden Ali Uzunırmak, Aziz Yıldırım'ın görülmeye başlanacak dava için çok detaylı bir savunma hazırladığını, ayrıca yapılan haksızlıkları kaleme döktüğünü öğrendiğini dile getirdi.


Uzunırmak, Yıldırım ile yaptığı görüşmede, Futbol Disiplin Talimatı'nın değiştirilmesine ilişkin tartışmaları da ele aldıklarını belirterek, ''Aziz Bey, '58. maddenin aynen kalması ve değişmemesi gerektiğini' söyledi'' dedi.


Cemil Turan'ın, aynı zamanda MHP'nin 1989 yılında İstanbul'daki bir ilçeden belediye başkan adayı olduğunu hatırlatan Ali Uzunırmak, ''Çok iyi bir dostluğumuz var. İnşallah adalet yerini bulur'' ifadelerini kullandı.


SporExpres.com
Yorumlar (0)