banner212

banner211

Modern Dokunuşlar

Çiftçioğlu Mobilya İle Evinize Modern Dokunuşlar Yapın

Diğer 25.12.2015, 23:40 26.09.2016, 20:20
Modern Dokunuşlar
banner218


Yeni evlene ya da evini yenilemek isteyenlerin ilk yapacağı şeylerden biri yeni mobilyalar almaktır. Çünkü bir evi gösteren en temel eşyalar mobilyalardır ve evin geri kalanı seçtiğiniz mobilyalara göre dizilir. Örneğin perdeler, halılar, orta sehpa hatta dresuarlar bile hep mobilya tercihinden yola çıkılarak satın alınır. Mesela mobilya mağazalarına göz attığınızda son birkaç yılın en popüler parçalarının başında l koltuk takımları olduğunu görürsünüz. Hep spor hem de şık görüntüleri ile özellikle hanımların yeni gözdesi olan bu koltuk modelleri hemen her evi dekorasyonuyla uyum sağlayabiliyor.

Eskiden sıkça tercih edilen koyu renk koltuk modelleri artık yerini daha açık renklerde ve renkli yastıkları olan l koltuk modellerine bıraktı. İstediğiniz uzunlukta ve modelde yaptırabileceğiniz bu koltuk modellerini hazır olarak da satın almanız mümkün. Önemli olan evinizle ve dekorasyonunuzla uyumlu olduğundan emin olmanızdır.

Köşe Takımlarının Daha Fazla Tercih Edilmesinin Sebebi Nedir?

Aslında bu sorunun cevabını birkaç açıdan vermek mümkün olabilir fakat en temel sebebi modern görüntüsüdür. Artık herkes özellikle hanımlar evlerini dekore ederken sadeliğin şıklığından faydalanmayı tercih ediyorlar. Saray stili denilen altın varaklı koltukların yerine daima modernize edilmiş dokunuşlarla yaşam alanlarını baştan yaratıyorlar. Hal böyleyken de köşe takımları günden güne daha fazla tercih edilmeye başlandı.

Tabi tek sebep görsellik olamaz elbette. Konforlu kullanımı da bir başka tercih sebebini oluşturuyor. Evinizin salonunda, oturma odasında hatta belki sinema odası olarak tasarladığınız bölümde rahatlıkla kullanabileceğiniz köşe takımları size aradığınız konforu sunacak hatta üzerinden kalkmak istemeyeceksiniz. Zira film ya da belgesel izlemek sizin için bir keyifse bu keyfi tam anlamıyla yaşamak sizin hakkınız. Zaten koltuk yapımında 1. Kalite süngerlerin kullanıldığı firmada istediğiniz ölçülerde ve renklerde özel siparişler de yaptırabiliyorsunuz.

Yatak Odası Takımı Alırken Sadece Görselliğine Değil, Kullanışlı Olup Olmadığına da Bakın

Satın alırken görselliği kadar konforuyla da yakından ilgilendiğiniz tek mobilya çeşidi koltuklarınız değil elbette. Kaliteli bir uyku ve güne iyi başlamak için evinizin en özel bölümünü süsleyecek olan yatak odası takımları da ince eleyip sık dokumanız gereken bir başka ayrıntıdır. Birkaç yıl öncesinde kullanılan klasik 3 ya da 4 kapılı son derece demode görüntüye sahip sıradan yatak odası takımlarının yerini artık son derece modern, estetik ve kullanışlı takımlar aldı. Ayrıca gereğinden büyük tasarlanan ve görüntüsüne göre son derece kullanışsız olan eski usul yatak odası takımları artık yerini her bir noktasından faydalanabileceğiniz kullanışlı takımlara bıraktı.

 

 

Kaliteli ve Modern Mobilyanın Adresi Çiftçioğlu Mobilya

Ev dekorasyonlarına olan ilgi arttıkça, insanların mobilya seçimindeki tercihleri artık değişip yerini estetik duygusuna bıraktıkça çevrenizde gördüğünüz mobilya mağazalarının sayısı da hızla artmaya devam edecektir. Tabi bu durumda tüketicinin önünde onlarca seçenek oluşuyor ve karar vermesi zorlaşıyor. Bazen sırf dış görüntüsünü çok beğendiği için kalitesi tartışılır bir mobilya satın alıyor, bazen de yeter ki kaliteli olsun mantığıyla hareket ederek beğenmediği bir ürünü satın alıyor. İşte bütün mesele aradığınız iki özelliğin de aynı üründe buluşmasıdır. Peki, bunu nasıl sağlayabilirim diye düşünüyorsanız, Çiftçioğlu Mobilya ile henüz tanışmamışsınız demektir.

En şık ve en kaliteli yatak odası takımları ve eviniz için ihtiyacınız olan daha niceleri için http://www.ciftcioglumobilya.net/ adresine tıklayabilir ve seçenekleri kendiniz görebilirsiniz. Belki daha önce görmediğiniz modelleri burada görecek ve aradığınız ürünü burada bulacaksınız kim bilir?

 

Web: http://www.ciftcioglumobilya.net/
Mail adresimiz: [email protected]

Mesai Saatlerimiz

* Hafta içi ve Cumartesi: 09.00 - 20.00
* Pazar günü: 12.00 - 19.00

Merkez Şubemiz

Caferağa mah. Moda Cad. No:15 KADIKÖY/ İSTANBUL
Telefon: 0216 414 94 28
GSM: 0532 223 77 31
Fax: 0216 700 28 08

Şube 1

Caferağa mah. Moda Cad. No:17 KADIKÖY/ İSTANBUL
Telefon: 0216 347 75 75
GSM: 0507 925 67 25
Fax: 0216 700 28 08

Şube 2

Caferağa mah. Moda Cad. No:47 KADIKÖY/ İSTANBUL
Telefon: 0216 414 0 777
GSM: 0533 699 80 65
Fax: 0216 414 07 78

 

Yorumlar (0)