banner212

banner211

Muay Thai şampiyonları Hendek'ten

29 Mart, 4 Nisan tarihlerinde Adana'da yapılan Türkiye Şampiyonası'nda Hendek Muay Thai Spor Kulübü sporcuları, 54 Kg üst genç Erkeklerde Emrah Atış Türkiye 2.'si, 81 Kg üst genç Erkeklerde Abdullah Aygün Türkiye 3.'sü olarak derece aldı.

Diğer 08.04.2015, 17:18 08.04.2015, 17:18 UTKU KAYNAR
Muay Thai şampiyonları Hendek'ten
 İkişer ön öleme maçları yaparak tüm sporcular çeyrek final, yarı final, final maçları yaparak Sakarya ve Hendek'i en iyi şekilde temsil ederek dereceyle döndüler.

 

Hendek Muay Thai Spor Kulübü Başkanı Murat Tokat, müsabakalarda derece alan sporcuları tebrik ederek, yardımcısı Erkan Yılmaz'a, katkılarından dolayı teşekkür etti. Tokat"Sporcularımız şampiyonaya sıkı bir şekilde hazırlandılar. Şampiyonada kıyasıya mücadele ederek derece ile döndüler. Sporun ve sporcunun dostu, Hendek eski Belediye Başkanımız ve AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci'ye, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü'ye, İl Spor Şube Müdürü Bülent Kasım ve Hendek İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli'ye, spora ve sporcuya vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

 

Dereceye giren sporcular;

 

54 Kg Üst genç Erkelerde Emrah Atış Türkiye ikincisi
81 Kg Üst Genç erkeklerde Abdullah Aygün Türkiye üçüncüsü
57 Kg Alt genç Bayanlarda : Özge Nur Avcıl
54 Kg Üst genç bayanlarda Rümeysa Didem Çelebi
67 Kg Büyük erkekler B Devisyon da Yasin Turunç
75 Kg Büyük erkekler B Devisyon da Hayrullah Alemdağ

Yorumlar (0)