banner212

banner211

Muhittin'e "Brezilya usulü" kutlama..

Denizli Belediyespor’un kıdemli futbolcularından Muhittin'e arkadaşları ‘Brezilya usulü’ sürpriz doğum günü partisi yaptılar.

Diğer 07.02.2012, 15:45
Muhittin'e
banner218
Denizli Belediyespor’un kıdemli futbolcularından Muhittin'e arkadaşları ‘Brezilya usulü’ sürpriz doğum günü partisi yaptılar.

Antrenman sonrası yemekhanede ara öğün yiyen futbolcular, 6 Şubat 1985 Tavas doğumlu olan Muhittin’e yaptıkları sürpriz doğum günü partisi, Brezilya usulü oldu.Normal şekilde başlayan doğum günü kutlamasında, arkadaşlarının ‘İyi ki doğdun Muhittin’ sözleri ve alkışları ile birlikte mumları üfleyen Muhittin’e, kaleci antrenörü Bekir Küçükşahal, pastasından bir dilim ikram etti.Teknik sorumlu Tuncay Özbek’in de katıldığı doğum günü partisinde, pastasını yerken Salim Ayan’ın elinde yumurta ve unla geldiğini fark etmeyen Muhittin, başında yumurta kırılıp, un dökülünce neye uğradığını şaşırdı.Antrenman sonrası üzerindeki günlük giysileriyle un ve yumurta içinde kalan Muhittin, elbiseleri kirlendiği ve başı battığı için biraz bozuldu ama iş işten geçmişti. Kırmızı Beyzalı futbolcular Cumartesi günü doğum günü olan kaptan Hasan’a, sahalarda hiç görülmemiş daha farklı bir kutlama yapacaklarını belirterek, sürprizi söylemediler.Ünyespor hazırlıkları başladı


Gümüşler Stadı'nda yapılan haftanın ilk antrenmanıyla pazar günü yapacakları Ünyespor maçının hazırlıklarına başlayan kırmızı beyazlılar, teknik sorumlu Tuncay Özbek ve Bekir Küçükşahal nezaretinde çalıştılar. Teknik komite üyesi Emin Sayın’ın da izlediği antrenmanda, yağıştan ağırlaşan saha zemini futbolcuların zor anlar yaşamasına neden oldu. Antrenmana bütün futbolcular katıldı.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligkirmizi/h/20120207/muhittine_brezilya_usulu_kutlama.html

banner220
Yorumlar (0)