banner212

banner211

Multi-Fonksiyonel Klavye

Logitech’in platform farkı gözetmeden, aynı anda üç farklı cihaza kadar kullanılabilen ilk masaüstü klavyesi Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480, e-ticaret platformu n11.com’da meraklılarıyla buluşuyor.

Diğer 28.12.2015, 18:00 05.09.2016, 11:00
Multi-Fonksiyonel Klavye
banner218

Kaliteli ve işlevsel bir kablosuz klavye arayışında olanlar için pazarın en başarılı alternatiflerinden olan Logitech K480, şık tasarımı ve fonksiyonelliği ile n11.com’da dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle üç ayrı cihaza aynı anda bağlanabilmesi ve cihazlar arasında kolay bir şekilde geçiş yapabilmesi ile öne çıkan Logitech K480, e-ticaret platformu n11.com’da 149 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

 

Bilgisayarda bir rapor üzerine çalışırken, Easy-Switch hareketiyle akıllı telefona gelen bir mesaja cevap verebilirken, aynı anda tabletten tweet atma özgürlüğü ve çoklu işlem sağlayan K480, Windows, Mac ya da ChromeOS bilgisayar, Android veya iOS tablet ya da akıllı telefon kullanıcılarına bluetooth üzerinden aynı anda üç farklı cihaza bağlanabilme imkânı sunuyor. Minimum iki ekran ve genellikle iki ya da üç farklı işletim sistemi kullandığımız günlerde Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480, iletişim kurmayı ve yaratmayı kolaylaştırıyor.

 

Keşfedilecek ne varsa blog11’de

 

Moda, güzellik, dekorasyon, anne-çocuk, yaşam-tatil, fitness-outdoor, teknoloji ve otomobile dair keşfedilecek ne varsa blog11’de keşfedilmeyi bekliyor. blog11, düzenli güncellenen kategori haberleri ile sezon giyim trendlerinden, makyajda en son ürünlere, ev dekorasyonu tüyolarından gidilebilecek tatil noktalarına kadar birçok konuda yaşamın nabzını tutuyor. ( http://blog.n11.com/ )

banner220
Yorumlar (0)