banner212

banner211

Mustafa Çiçek: "Zor olacak"

Eyüpspor'un tecrübeli futbolcusu Mustafa Çiçek, hafta sonu oynayacakları Çankırı maçının sanılandan daha zor olacağını belirtti.

Diğer 16.02.2012, 11:45
Mustafa Çiçek:
banner218
Eyüpspor'un tecrübeli futbolcusu Mustafa Çiçek, hafta sonu oynayacakları Çankırı maçının sanılandan daha zor olacağını belirtti.

Mustafa Çiçek, "Çankırıspor ligde zor olan iki maçından da 6 puan çıkarmasını bildi. Çankırı sezonun 2. yarısında bambaşka bir havaya büründü. Maçlarını kazanarak ne kadar güçlü bir takım olduklarını gösterdiler. Çankırı ile oynayacağımız maç çok zor olacak" dedi."ÇANKIRI MAÇINI KAZANMAKTAN BAŞKA BİR ŞANSIMIZ YOK"


Tecrübeli orta saha oyuncusu Mustafa Çiçek, Eyüpspor–Çankırıspor maçının formda olan iki takımın mücadelesi olacağına değinerek şunları söyledi:


"Geçtiğimiz hafta Adanademirspor’u deplasmanda yenerek moral bulduk. Çıkışımızı sürdürmemiz için Çankırı maçını mutlak kazanmamız gerekiyor. Takım olarak maçın zor geçeceğinin bilincindeyiz. Ama bu maçı kazanmaktan başka bir şansımızın olmadığını da çok iyi biliyoruz. Saha ve seyirci avantajını iyi kullanmak istiyoruz.""12. ADAMA BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR"


Mustafa Çiçek; Eyüpspor taraftarının takımına olan sevdasının dillere destan olduğunu ifade ederek konuşmasını şöyle noktaladı:


"Zaman zaman aldığımız sonuçlarla taraftarımızı üzdük. Camia olarak özlemlerimiz ve hayallerimiz çok büyük. Her zaman ve her yerde takımının peşinden koşan taraftarımızın Çankırı maçında tribünleri doldurmasını istiyorum. Maç esnasında onların desteği gerçekten çok önemli. Onların desteğini hissettiğimiz an maçın atmosferi daha değişik oluyor. Biz taraftarımızla ayrılmaz bir bütünüz"

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligkirmizi/h/20120216/mustafa_cicek_zor_olacak.html

banner220
Yorumlar (0)