Nazım Aktürk, o atama için böyle yazdı

Bizim Sakarya Gazetesi Spor Yazarı Nazım Aktürk bugünkü köşe yazısından kısa bir süre önce Sakarya Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanlığı'na yapılan atamayı kaleme aldı.

Diğer 18.02.2020, 12:43 18.02.2020, 13:28 SporExpres
Nazım Aktürk, o atama için böyle yazdı

Bizim Sakarya Gazetesi Spor Yazarı Nazım Aktürk bugünkü köşe yazısından kısa bir süre önce Sakarya Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanlığı'na yapılan atamayı kaleme aldı. Usta gazeteci Sakaryaspor eski kulüp başkanı Cevat Ekşi'nin göreve getirilişini bu cümlelerle eleştirdi.

BÜYÜK BAŞKAN  EKŞİ

Büyükşehir  spor kulübünün başına Danışman olarak eski Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi atanmış. Bazı gazeteler Başkan, bazı gazeteler danışman yazdığı için iki arada bir derede kaldım. Ekrem Yüce BŞB Başkanı olduktan sonra adı Sakarya TFF Bölge müdürlüğü için anılan Cevat Ekşiye, Yüce Başkan BŞB Sporun Danışmanlık koltuğunu vererek teselli etti diye düşünüyorum. Bu atama da  Bilgi becermi, liyakat mı var ? Bana sorarsanız bu atamanın içi tamamen siyaseten yandaşlıkla dolu .İktidar partisinin gönül daşı olan  Cevat Ekişiye bir yer aranıyordu, o yerin adı da BŞB Spor kulübü danışmanlığı  oldu. Günün iktidarının kendisiyle yol yürüyenlere, mevki makam vermesine bayılıyorum. Bu alanda işlerini çok iyi yaptıklarına Tanrının huzurunda yemin ederim.

Öte yandan bu göreve getirilen Ekşi'nin 10 Bin TL maaş aldığı iddialarına ise Büyükşehir Belediyesi cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı.

AKTÜRK'ÜN YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN

Yorumlar (0)