Transfer çalışmaları sürdüren Galatasaray'ın anlaştığı Medical Park Antalyasporlu futbolcu Necati Ateş, sözleşme imzalamak üzere İstanbul'a geliyor." />

banner212

banner211

Necati 13:30 uçağıyla geliyor

Transfer çalışmaları sürdüren Galatasaray'ın anlaştığı Medical Park Antalyasporlu futbolcu Necati Ateş, sözleşme imzalamak üzere İstanbul'a geliyor.

Diğer 01.02.2012, 12:45
Necati 13:30 uçağıyla geliyor
banner218

Transfer çalışmaları sürdüren Galatasaray'ın anlaştığı Medical Park Antalyasporlu futbolcu Necati Ateş, sözleşme imzalamak üzere İstanbul'a geliyor.

Antalya'da bulunan Necati, NTV Spor'a telefonla yaptığı açıklamada, İstanbul'a gelmek için havalimanına gittiğini belirterek, ''İstanbul'a geliyorum. Menajerimle görüştükten sonra bir aksilik olmazsa imza atacağım'' dedi.Kulüplerin ve menajerinin transfer görüşmesi yaptığını kaydeden Necati, ''Transferim çok kısa sürede çabuk bir şekilde ilerledi. Transferde son gün olması nedeniyle zaten çabuk olması gerekiyordu. Bugün itibariyle bana 'bitti' dediler, ben de menajerimden aldığım haberle şu an İstanbul'a doğru yola çıktım'' diye konuştu.Necati, transfer için 500 bin dolar alacağından vazgeçtiğinin belirtilmesi üzerine, şunları söyledi:''Antalyaspor'un 2.5 yıldır ekmeğini yiyorum. Bana çok şey kattı Antalyaspor. Paranın çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Tekrar yuvama döneceğim. Bazen fedakarlıklar yapmak gerekir. Bu da onlardan biriydi. Bazen maddiyatın çok da önemi yok, manevi duygular daha önce geliyor. Tekrar yuvama döneceğim, tekrardan Galatasaray formasını giymek benim için çok önemliydi.''Necati, ''Fatih hocamın beni çok istemesi transferde her şeyin önüne geçti. Ona teşekkür ediyorum. Başarılı olacağıma inanıyorum. Galatasaray kadrosu çok kaliteli. Türkiye'nin en önemli hocası Galatasaray'ın başında. Mutlaka katkı sağlayacağımı düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)