Özel yetkili İstanbul 16." />

banner212

banner211

Odyakmaz'ın tahliyesi sevindirdi


Özel yetkili İstanbul 16.

Diğer 25.02.2012, 14:24
Odyakmaz'ın tahliyesi sevindirdi
banner218


Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesinin tahliye kararının ardından Otyakmaz'ın sabaha karşı Metris Cezaevinden çıkması, Sivasspor camiasında sevinç yarattı.


Sivassporlu yöneticiler, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar, Metris Cezaevinde 8 aydır tutuklu bulunan başkanları Mecnun Otyakmaz'ın tahliye edilmesiyle mutluluk yaşadı.


Sivasspor taraftar sitelerinde de Otyakmaz'ın tahliyesi sevinçle karşılandı. Sitelerde mesajlaşan taraftarlar, Otyakmaz'ın cezaevinden çıkmasının camia açısından mutluluk verici olduğunu belirtti.


Otyakmaz'ın bugün İstanbul'daki evinde dinleneceği ve yarın Sivasspor'un ligde deplasmanda Gençlerbirliği ile yapacağı maçı izlemek üzere Ankara'ya gideceği belirtildi. Otyakmaz'ın, 27 Şubat Pazartesi günü de Ankara'da yapılacak olan Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu'na katılmayı planladığı ifade edildi.


Sivassporlu taraftarların, Otyakmaz'ı Sivas'ta coşkulu bir şekilde karşılamak için hazırlık yaptığı kaydedildi. Otyakmaz'ın, Futbol Federasyonu Başkanlığı seçiminin ardından pazartesi günü akşam saatlerde Sivas'a gelmesinin planlandığı öğrenildi.


-''Hoşgeldin büyük başkan...''-


Sivasspor Kulübü'nün resmi internet sitesi de Otyakmaz'ın tahliyesini ''Sevinç yaratan tahliye'' ve ''Hoşgeldin büyük başkan'' başlığıyla duyurdu.


Sitede, ''3 Temmuz'da başlayan futbolda şike soruşturması kapsamında 8 aydır tutuklu bulunan başkanımız Mecnun Otyakmaz'ın dün görülen duruşma sonrasında tahliye edilmesi yönündeki karar büyük sevinçle karşılandı. Sivas'a ve Sivasspor'a gönül veren bütün Yiğidolar adına büyük başkanımız, geçmiş olsun...'' ifadelerine yer verildi.


SporExpres.com 
Yorumlar (0)