banner212

banner211

Off Road Türkiye Şampiyonasında Hendek damgası

ANDOFF’un Ankara’da düzenlediği OFF ROAD Türkiye şampiyonasının son ayağında S-1 de Engin Başkurt birinci olarak yükseldi.

Diğer 02.12.2013, 12:53
Off Road Türkiye Şampiyonasında Hendek damgası
banner218

ANDOFF’un Ankara’da düzenlediği OFF ROAD Türkiye şampiyonasının son ayağında S-1 de Engin Başkurt birinci  olarak yükseldi.


Ankara’Da yapılan  OFF ROAD Türkiye Şampiyonasının son ayağında kendi sınıfı S-1’de  şampiyon olan Engin Başkurt ve Şükrü Mindiloğlu ,genel klasmnda ikinciliğe yükseldi.


Başkurt ve Mindiloğlu, Türkiye Şampiyonası , şampiyonlar kupasında S-1 sınıfında ikinciliği elde ederek güzel bir başarıya imza attılar.


Türkiya Şampiyonasının son ayağında birinci olarak güzel bir başarıya imza atan Engin Başkurt “Burada derece yaparak bir üst klasmana yükselmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Hem ilçemizi hemde ilimizi en güzel şekilde temsil etmenin ayrı bir gurunu yaşıyoruz.Destek verilmesi takdirde neler yapabileceğimizi herkese bir nebzede olsa göstermiş olduk.Bundan sonra ki şampiyonalarda daha güzel başarılara imza atmak için elimizden geldiğince çalışacağız” dedi.


kaynak:haberhendek.com

banner220
Yorumlar (0)