Öğrencilere Branşları Tanıttılar

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından başlatılan branş tanıtım günleri ilçelerde de sürüyor.

Diğer 29.09.2022, 21:27 UTKU KAYNAR
Öğrencilere Branşları Tanıttılar

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından başlatılan branş tanıtım günleri ilçelerde de sürüyor. Gençlik ve Spor bünyesinde faaliyetleri süren Taekwondo, satranç, hentbol, atletizm, voleybol, basketbol, dans, tenis, karate, kick boks, masa tenisi, halter, kort tenisi streetball, güreş, judo ve futbol gibi bir çok branş hakkında okullar gezilerek bilgiler veriliyor.

TEK TEK ANLATTILAR

Arifiye İlçe Spor Müdürlüğü’ne bağlı Futbol ve Basketbol Antrenörleri, önceki gün Arifiye Ortaokulunu ziyaret ederek branş tanıtımı yaptılar. İlçe Spor Müdürü Adem Aka, Öğrencilerimizi spor sevgisini aşılamak ve branşları tanımalarını sağlamak için başlattığımız bu etkinliğimiz ilçemizdeki diğer okullarla da devam edecek. ‘’ dedi.

DEVAM EDECEK

Akyazı İlçe  Müdürlüğü’ne bağlı çalışan Antrenör, Eğitim Görevlisi ve Spor Eğitim Uzmanları Ballıkaya İlkokulunu ziyaret edip öğrencilere sportif yarışmalar yapıp oyunlar oynadılar. İlçe Müdürü Adem Altun, Çocuklarımızın mutluluğuna ortak olduk. Onlara spor branşları konusunda bilgiler verip spora yönlenmeleri konusunda destek olmaya çalışacağız’’ dedi.

Yorumlar (0)