banner212

banner211

ÖĞRETMENLER HAVUZDA KAPIŞTI

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Yüzme Bilmeyen Öğretmen Kalmasın projesi kapsamında yüzme şenliği öncesinde öğretmenler güzel vakit geçirdi

Diğer 22.11.2019, 12:31 UTKU KAYNAR
ÖĞRETMENLER HAVUZDA KAPIŞTI
banner218

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Yüzme Bilmeyen Öğretmen Kalmasın projesi kapsamında yüzme şenliği düzenlendi. Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılan yarışlarda kadınlarda Aylin Çınar, erkeklerde Yiğit Erdeniz birinci oldu.

AYLİN ÇINAR

Olimpik Yüzme Havuzu’nda 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Yüzme Bilmeyen Öğretmen Kalmasın projesi kapsamında yüzme şenliği heyecan yaşandı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergüven Aslan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Yalçın, Yüzme İl Temsilcisi Yunus Atay’ın da hazır bulunduğu yarışlarda öğretmenler 50 ve 100 metre serbestte kıyasıya yarıştı. Nefes kesen yarışlar sonunda kadınlarda Aylin Çınar 50 ve 100 metrede birinci oldu. Ayşen Özkan ikinci, Nevzat Yiğit ise üçüncü oldu.

YİĞİT ERDENİZ

Erkeklerde kıyasıya mücadele sonunda Yiğit Erdeniz 50 ve 100 metre serbestte birinciliği elde etti. Ali Okumuş ve 50 ve 100 metrede ikinci olurken, 50 metrede Erkan Çetin, 100 metrede ise Muharrem Ümit Kocabey üçüncü oldu. Yarışlar sonunda dereceye giren öğretmenlere düzenlenen törenle madalyaları verildi.  

Erkek ve kadınlarda birinci olan öğretmenlere madalyalarını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergüven Aslan ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Yalçın verdi.

Yorumlar (0)