banner212

banner211

Okul Sporları Biriminden Arif Özsoy’a Ziyaret

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Okul Sporları Birimi yöneticilerini ağırladı. Ziyarette , Şube Müdürleri Sebahattin Karakoç ve Özgür Aygün de yer aldı.

Diğer 09.08.2019, 16:34 UTKU KAYNAR
Okul Sporları Biriminden Arif Özsoy’a Ziyaret
banner218

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Okul Sporları Birimi yöneticilerini ağırladı. Ziyarette , Şube Müdürleri Sebahattin Karakoç ve Özgür Aygün de yer aldı. Okul Sporları İl Temsilcisi İlhan Sütlü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’a , Okul Sporları hakkında bilgi verdi. Son 5 yılda Türkiye’de ilk 4 içerisinde yer aldıklarını belirten İlhan Sütlü, Gençlik ve Spor ile Milli Eğitim Müdürlüğümüz yıllardır uyum içerisinde çalışmıştır.  2018-2019 Eğitim öğretim  Yılında Okullarımızda spor yapan öğrenci sayısı 71 bindir.  45 branşta 16 ilçe de okul Sporları müsabakaları yapılmıştır.  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortak yürüttüğü projelerde Çocuk Oyunları, Spora Yönlendirme, yaz spor okulları  ve Yetenek Taraması , Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi ve lise öğrencilerine hakemlik gibi ortak yürütülen projeler arasında yer almaktadır. “ dedi. 


Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Beden Eğitimi Öğretmenleri, Antrenörler ve Öğrenciler arasında köprü vazifesi gören , Okul Sporları birimine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

banner220
Yorumlar (0)